Arkadaşlar özür diliyorum 'private serverle ilgili sonrunlarınız' adlı topic e msj attım ama cvp alamadım o yüzden konu açma gereği duydum eğer hata yaptıysam özür dilerim

Ben Oyuna 4kerem girdim ama dördünde de ???? hatası veriyor yani DC problem bendemi yoksa oyunda bişi var onu mrk ettim

Tekrar Özür Dilerim.
SAYGILARIMLA.....

yigit12_1 demiş ki:
Arkadaşlar özür diliyorum 'private serverle ilgili sonrunlarınız' adlı topic e msj attım ama cvp alamadım o yüzden konu açma gereği duydum eğer hata yaptıysam özür dilerim

Ben Oyuna 4kerem girdim ama dördünde de ???? hatası veriyor yani DC problem bendemi yoksa oyunda bişi var onu mrk ettim

Tekrar Özür Dilerim.
SAYGILARIMLA.....

bugün oyunda bir problem vardı galiba ama genelde oluyor ise ekran kartını güncellemeni öneririm o da olmassa oyunu komple sil ve sıfırdan yükle, yani bütün dosyaların sıfırlansın :?!!

Ya gerçekten Bende bi sorun var galiba 5 defa girdim gene aynı hata Extacy senin dediklerini yaptım ekran kartını nası güncellicem onu beceremedim kusura bakma fazla anlamıyorum o konulardan :(

yigit12_1 demiş ki:
Ya gerçekten Bende bi sorun var galiba 5 defa girdim gene aynı hata Extacy senin dediklerini yaptım ekran kartını nası güncellicem onu beceremedim kusura bakma fazla anlamıyorum o konulardan :(
viewtopic.php?f=245&t=60133

bu topiğe gir ve ekran kartın neyse ilgili resime bas seni orjinal sitesine götürecek ordan ilgili seceneklerden kendi ekran kartına uygun en güncel driveri bilgisayarına indirip kurulumunu yapacaksın güncelleme böyle olur :?!!

Bugun Bende Cok ???? Hatası Aldım...
ExtacY Benden Once Davranmıs...Kolay Gelsın O Anlatımdan Sonra Yapabılırsın Heralde...

extacy arkadaşım srogame.1.091 indirme adresini verirmisin zahmet olmassa kardeşim en iyisi baştan yüklemek tek link olursa iyi olur kardeşim şimdiden çok teşkkürler

Yukarı Alt