Selamlar arkadaşlar. Uzun soluklu Sro serüvenimi WoW ile tanışmamla beraber sona erdirmiştim. Yıllardır girmiyodum oyuna.Arkadaş vermişdim account u arada girip oynuyordu.O da en son 11 ay önce girmiş. Geçenlerde indirdim oyunu.Oyuna girdim yeni güvenlik sistemi falan gelmiş. Ama log in yapmamla beraber şoka uğradım.Bankamda hiç item yoktu.O kadar dress toplayıcı pet sun-som-sos itemler. +7 ler +5 ler yooooooooook.Moralim bozuldu açıkçası. O kadar uğraşmıştım.Ama premium plus vermiş sro ona daha çok şaşırdım.Bu kadar para göz bir şirket bunu yapabiliyorsa çok oyuncu kaybetmiş olmalı diye düşündüm. Ki öyleymiş hotan janhan dw falan kimse yoktu.Velhasıl kelam WoW dan yoruldum, acc açık ama biraz farklı oyunlar oynanayım diyorum.Aranızda hala sro oynayan varsa (Corus) beraber oynayabiliriz diye düşünüyorum.S-bot alıp bota bırakabilirim? Var mı hala oynayan cevherler?

Edit: Bu arada private server larda olur bot kullanılıyorsa tabi 80 lv cap fena olmaz hani :popcorn:

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Weed Sro dayım bende Char : GcbT0XIC kasılmanıza yardm edebilirim

Takımı
Besiktas
iyi bari banada yardım edin nickimi hatırlamıyorum girince bakarım :D

Bu mesaj Sehnsucht rumuzlu uyeden alinti yapildi
Sehnsucht demiş ki:
benim dışımda herkese yardım edildi ahahahah :D Sbot kullanılıyor mu söylemediniz bir türlü :D
Beleş bot kullanılıyor sanırım. mBot olabilir ama sBot sanmıyorum. nese:

Takımı
Besiktas
sbot'ta kullanıyor vsro privater serverlarda diye kalmış aklımda ayrıca mbotun cracklenmiş halide çalışıyor.

Bu mesaj Heartless rumuzlu uyeden alinti yapildi
Heartless demiş ki:
sbot'ta kullanıyor vsro privater serverlarda diye kalmış aklımda ayrıca mbotun cracklenmiş halide çalışıyor.
Oyundayım 8) Skype aç

Takımı
Besiktas
pek zaman yok bugün ya az bişiy takılırım ancak :D

Yukarı Alt