joysro

Takımı
Seçiniz...
@Unfaithful yorumunu okuduğum da ratelerde dengesizlik olduğunun kanısına vardım.

Eğer beklediğiniz user sayısında açılış yaptıysanız bu güzel, en azından umutsuz bir bekleyiş ile, umutsuz bir açılış yapmadınız.
Bu, oyunculara verdiğiniz hizmeti kat kat arttırır diye düşünüyorum.
Daha çok player görmeniz dileği ile iyi oyunlar dilerim.

Ps. Yorumlarım yanlış anlaşılmasın benim bu forumda ki en mukaddes görevim DİBİNE KADAR ELEŞTİRİ. :D Bknz; İmzam

Unfaithful

Bilgiliyim
Takımı
Fenerbahce
@Unfaithful yorumunu okuduğum da ratelerde dengesizlik olduğunun kanısına vardım.
Şöyle item çıkıyor ancak 7 dg sonrası moon agırlıklı cıkıyor.Belkide bana özel daha 7dg üstü sun çıkmadı ...Örnegin 60 lvl staff cıkıyor ama oyun 42sun+7 fb staff veriyor elindekini hala bırakamıyorsun.Arada geçiş 7 dg yi atlayıp 8 dg olarak yogunlaşmak.

Gold ise şöyle açıklayayım.62-64 lvl mob düşen gold 2500 gold az degil aslında.İlk başlarda sıkıntı oluyordu.
İtem cıka cıka zaten satıp para geliyor.

Npc üzerinde gold ile avatar dress tanesi 750k digerleride şapka ve acces 500 k sanırım.
25 m karşılıgı peti canlandırma var 28 gün clock.Bir de başta verdigi devili 500 k tekrar alabiliyorsun.
Gold lazım oluyor yani.

Xp ise 63 lvl karakter solo 62 lvl mob gelen xp % 0,05-10 arası belirtmek istedim :curtain:

Sp buff var bir de nemesis 1 günlük %100 oda sp arttırıyor.Sp gap giderek güzel farmlayabiliyorsun.
x10 server herkese göre degil cidden.
:think::think::think:

Eğer beklediğiniz user sayısında açılış yaptıysanız bu güzel, en azından umutsuz bir bekleyiş ile, umutsuz bir açılış yapmadınız.
Bu, oyunculara verdiğiniz hizmeti kat kat arttırır diye düşünüyorum.
Daha çok player görmeniz dileği ile iyi oyunlar dilerim.

Ps. Yorumlarım yanlış anlaşılmasın benim bu forumda ki en mukaddes görevim DİBİNE KADAR ELEŞTİRİ. :D Bknz; İmzam
Ratelerdeki dengesizliği özel olarak yaptık . Lwl atlamanın zorlaşağı bir sistem üzerinde durduk . Oyunculardan genelde olumlu dönüşler alıyoruz. Kullanıcı sayımız gittikçe artıyor. Reklama para vermekten ziyade oyunla ilgilencek ekip kurmayı tercih ettik ki daha kalıcı bir server elde edelim. Yorumlarınız için teşekkür ederiz :)

Unfaithful

Bilgiliyim
Takımı
Fenerbahce
makara:

Kara Melek dress eklenmiştir! Bir sonraki patch'de etkin hale gelecektir.

Unique event bir kaç saat içerisinde başlıyor!

Yukarı