Okan ( yaşını bilmiyorum ama bende kendi yaşıma güvenerek okan diyorum :wink1: ) sende çakıyosun bu işlerden ha :) kitap olayı gerçekmi? ha birde Oldschool olayı vardı sanırım. sadece birinciye miydi o?

BrendiBelle demiş ki:
hayaletkurt demiş ki:
Okan ( yaşını bilmiyorum ama bende kendi yaşıma güvenerek okan diyorum :wink1: ) sende çakıyosun bu işlerden ha :) kitap olayı gerçekmi? ha birde Oldschool olayı vardı sanırım. sadece birinciye miydi o?
yaş kaç senin yaw ?

ilk 3e girene olması lazım o oldschool.ama okan abi daha iyi bilir
29 yaşındayım brendi :) ozaman okan oldscholları unuttu :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayaletkurt demiş ki:
sorun değil ismimle hitap edilmesini daha çok severim yaşım mı sırdır o :curtain:

kitap olayına gelince az kaldı yakında çıkartırım yazım eserlerim çoktur derlemek lazım artık hepsini, aslında bir kitap yazıyordum 104 sayfa yazmıştım yorgun sawaşçı yapıldı :cry: herşeyi hazırdır tek baskılık işi vardı wahhh.

oldschool mu hemen ekledim güzelim.

@lolita_35,

aramıza hoşgeldin :beer:

ooo brendiye bak. kitabı beleşe getirmeye çalışıyo :d öle yok yağma :) para ver alda sanata ve sanatcıya destek ol :D

extraloob demiş ki:
hayaletkurt demiş ki:
sorun değil ismimle hitap edilmesini daha çok severim yaşım mı sırdır o :curtain:

kitap olayına gelince az kaldı yakında çıkartırım yazım eserlerim çoktur derlemek lazım artık hepsini, aslında bir kitap yazıyordum 104 sayfa yazmıştım yorgun sawaşçı yapıldı :cry: herşeyi hazırdır tek baskılık işi vardı wahhh.

@lolita_35,

yaş 27diilmiydi :P

belirsizzzzz

Aileden
Kafiye demek cümlenin sonuna son 2-3 harfi uyan kelimeler koymak değildir şiirde başlı başına bir kafiye olucak ama bu harf benzerliğiyle değil anlam benzerliyle olucakyani şiirler çok iğrenç aralarında bir mumyanınki iyi.

BaTTeRST demiş ki:
Kafiye demek cümlenin sonuna son 2-3 harfi uyan kelimeler koymak değildir şiirde başlı başına bir kafiye olucak ama bu harf benzerliğiyle değil anlam benzerliyle olucakyani şiirler çok iğrenç aralarında bir mumyanınki iyi.
illa kafiyesi uygun olan,düzgün olan şiirler güzel olmaz ki.edebiyat tarihimizde birçok kafiyesiz,serbest şiirlerde vardır.hem illa şiirlerin göze hoş gelmesi gerekmiyor ki bazı sözler vardır şiirin içinde o anda kalbinde bi titreme hissedersin.herşey uyak,kafiye eildir.ben 1.şiirin bir yerinde benm kalbimi titreten bişey vardı.zaten mumyanın şiirinde de kafiye yok gördüğüm kadarıyla . . .
ama tabi herkesin fikri farklıdır.saygım var . . .

BrendiBelle demiş ki:
BaTTeRST demiş ki:
bu şiirler içinde titrememi yapıyor :|
sana tek bi soru şu an aşık mısın ? sevgilin var mı ?
boşver be brendi. yarışma bitmiş olan olmuş kafiye uyak yok aruz vezni muhahbbetimi yapcaz şimdi. bu arkadaşlar madem okadar iyi yazıyorlar, neden şiirlerini paylaşmamışlar bu yarışma için? yazsalardı şiirlerini, dereceye girseydiler ve bizde okuyup tebrik etseydik. ordu malatyaya vardı daha neyin tartışması anlamıyorum. :)

Beyler nie kavga ediyorsunuz ki (: Extra şiirlerini ve yazılarını seviyorum çok güzel hepsi. Hem ben bütün şiirlerimi serbest yazarım kafiye filan bana uygun değil

extraloob demiş ki:
hayaletkurt demiş ki:

@lolita_35,

saol abi h.b :popcorn:

A

Anonymous

Guest
Adminler ve Okan(abi) hala anlamadı Her konuda tartışma çıkaran kimler acaba Hepsi mod yok onunki güzel olmamış yok bununki güzel olmuş.Tüm modların mesajlarını inceleyin görün bakalım Kurulan cümleleri hepsi kavga çıkartılacak sözler söylüyorlar.(ronin,Dampyre,TWEETY,BaTTeRST_ bunlar sitede çok yaralı kişilerdi herhalde kavgadan dolayı banlandılar!)
Bence Adminlerin bundan sonra daha iyi işini daha güzel yapabilen Mod ve Global Mod alması gerekir :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
her pantolon dikişlerden oluşur lakin zaman içerisinde bazı dikişler sökülür...

Bir de şöyle bi şey var.

Mod olmadan önce paylaşım daha çok oluyor her zaman! 5 yıllık deneyim konuşuyor :D

A

Anonymous

Guest
Mumya demiş ki:
Bir de şöyle bi şey var.

Mod olmadan önce paylaşım daha çok oluyor her zaman! 5 yıllık deneyim konuşuyor :D
evet sana katılıyorum aynen mod olmak için paylaşım yapıyolar Mod olduktan sonra bırakıyolar aslında mod olunca paylaşım yapmaları :detective:

Yukarı Alt