AYrıca Elektrik Fabrikası Olmaz TEDAŞ Olur Oda Fabrika Degildir Adamın YAşı 14 15 Civarı Ve SAnırımda Tüm Derslerden Çekmış Hİç bir Bİlgisiyi EsenBoga Havalimanını İstanbulda Dİyen Bİr Adamdan Ne Beklersin

Private Ağzından!.. S.a arkadaşlar.Öncelikle olayın buraya gelmesi çok üzücü.Bende sizin gibi Ahmet abi’ye (yada kardeşimize yaşının doğru olup olmadığı bile şüpheli)inanmış ve güvenmiştim.Ama olaylar son 2 gündür çok kötü gelişti.Öncelikle kaç aydır oyunu açamadı.Şimdi bunun sebebini silk problemini çözememeye baglıyor.Bunun içinde çapraz_38 nickli arkadaşımızdan yardım istedi.Arkadaşımız en baştan beri onlara inanmıyordu ama yüzyüze görüşülüp bu işi yapalım dedikleri için bi şansını denemek istedi.Ama ona verdikleri numaralar kaç gündür arıyor çalışmıyor.Kayseriden seni alacaz dediler daha alacaklar.Kendisi harici database i gören veya oyuna giren yok.Kendisinin videoda yaptıklarının %100 ünü diger silkroadlarda yapabilirsiniz.Size 1.91 client diye gösterdigi resimlerin üzerindeki yazıları fotoshopla yazdı.Bir gece bana bomboş lancher resmi yolladı ve üzerine****** yaz dedi.Ama benim fotoshop bozuktu başka programla yazdım iyi olmadı oda kendi yazıp koymuş siteye.Bi kere videoda test için girdigi serverda gm degil (bu söz tamamen çapraz_38 arkadaşımıza aittir ve bencede dogru diyor.)Dünde msn de konuştuk ben zaten onları modluktan ve gm likten atacaktım dedi.Bana dün seni yönetici yapacagım dedi.Bunu demesinin sebebide tabiî ki beni başından salmak istemesi.Şuan gördügünüz gibi normal userim.Normalde zaten benim 250 mesajım vardı mesaj sayımızı bile düşürmüş.En baştan beri mod arkadaşları oyalıyor kandırıyor.Gmlerin oyuna girmesi için yaptıgı fix launcher pgoramından 15 tane virüs çıktı virüstotalde test yaptırdık.Bunu bütün gm ler gördü Allah için elinizi vicdanınıza koyup söyleyin hiçbir derleyici programla yazılan şey istenmedikçe “trojan” evet “trojan” bırakmaz programın içine 15 tane trojan var.Kaç gün insanları oyaladı kandırdı.Şimdi de başından salmak için siteyi db i satacaz dedi.Adam database i satmak için konu açtı aradan 1 dk bile geçmeden alıcı buldu ve hemen anlaştılar.Bu biraz cins degilmi.Güya oyunu alacak adam zengin p*çiymişte 5.500 milyar parası varmış.Parayıda haçlıklarıyla biriktirmiş.Gm oluncada modlara yetki verecekmisiniz lafına cevabı bunlar çocuk 3/1 ini alırsınız diyor.Ben 18 yaşındayım o 19 yaşında.Neymiş efendim özel arabayla gelip aldırtacakmış yöneticiyi.Daha esenboga havaalanı alanının Ankara’da oldugunu bilmiyor adam İstanbul’da diyor.Yani bunu yapanda yönetici.Bizi başından salmak için yaptı.Dün msn görüşmemizden sonra zaten demişti hepsini atacaktım zaten diye.Sabah gördügümüz gibi herkezi görevden almış.Biz olmasak bu site batardı.1 aydır canımızı dişimize taktık sabah akşam siteyle ilgilendik.Şimdi kafamızı duvarlara vuruyoruz ayrı mesele.Bu oyunu bekleyen arkadaşlarıma sesleniyorum.Böyle bi oyun yok ve olmuyacakta.Bu 200mb database imiz var diyor ama bu database i nasıl almış?Sordugumuzda oyunun bugunu buldugunu söylüyor ne bugu kardeşim silkroad senin gibi lamerlere database mi çaldırtır.Evet benim gibi birçok mod arkadaşlarda aynı düşüncedeler.Hatta programcı arkadaşta aynı düşüncede.Şimdide yeni yönetici (peh oda fake ya) oyunu paralı yapacam diyor.Adamın dedigi lafa bakın Türkcell in ortagıymış babasından habersiz 5.500 ytl biriktirmiş harçlıgıyla ve oyunu paralı olarak açacak.Bizden bile para istedi.Ankara da oturuyorum ben gel ve konuşalım dedim.Gelemiyor niye ?Çünkü öyle biri yok tamamen yöneticinin uydurması.Extraloob gibi birçok forumla düşman oldular.Aslında o adamlar haklı.Aadamların tek dedigi şey database yok kimsede oyunun dosyaları eksik ve eksik database de Korece.Bu dogru bu adam Korece degil daha ing bile bilmiyor.Ecsro nun timinde hem Korece bilen hem ing bilen vardı.Bunu bütün forumlara sorabilirsiniz.Bide silkroad maxta nickine cen*bet yazmış.Sen din görevlisi degilmiydin güzel kardeşim?Ne iş şimdi bu.Bugün birçok mod arkadaşlarla konuştuk tartıştık herkez içini döktü bazıları yoktu.Ben bunları kendi kafamdan uydurmuyorum.Ben msn kayıtı tutmam.Bu adamla 2-3 kere konuştum ama hepsinde bi açıgını yakaladım.Ama sabrettim sonuna kadar.Bugün dananın kuyrugu koptu.Bizi atıp yerimize mod almış.Modun mesaj sayısı 2 ve adam dün kayıt oldu.Bizimle dalga geçiyor.Bugün msn de bide zengin yeni admin bizim yöneticiye 600 ytl lik yahoo hesabı hediye edicekmiş bide.600 ytl lik yahoo lol yani.Şimdi gelip tek yapacagı bu mesajı silmek.Ben mod olmadan önce benim 30-40 tane mesajımı sildigi gibi.Bu işte baştan sona yöneticiyle birlikte takılan meto (yetkili mod oda) o bile bugünkü olaylara akıl sır erdiremedi.Bu iş iptal diyor kendiside.Yazı uzun oldu ama bi bunun gibi 3-5 sayfalık daha yazı yazarız ama bu yüzsüz adminin tek yapacagı silmek olacak.Kısaca özetlemek gerekirse vaktinize acıyosanız bu herife inanmayın bunun HAYATI FAKE.Biz moderatörler olarak bunu düşünüyoruz.……..

Jexus Ağzından:Doğru söylüyorsun baştan 1-2 ay önce bende daha yeni kayıt olup heyacanlıydım kardeş Ecsro lag,dc ve girme derdinden geçilmiyordu,Ecsro vip desen para pul yok :( bende buraya ümitlendim buraya bağlandım ama bunları duyunca bende irkildim ayrıca ahmet abi bize modlara msnde Modların oyundaki ve sitedeki çalışmaları adına her ay 300 er YTL vericem dedi dündü bunu dediği kayıdı varsada atarım eğer bu oyun sınırlı sayıda türk içerip Freeware olursa parayı nerden kazanıcak ve o kadar parası olsa mynet yada başka bir kuruluş ile ortak bir iş yapardı ve 2 günde açılırdı değilmi ben bir internet cafeden programcı bulsam 100 ytl eline versem oyun en geç 1 hftada hazır olurdu bende bundan sonra pek güvenemiyorum zaten okul yüzündende geçmicem 1 aylık bir sevinçti her gece yatarken nasıl olucağını pvp leri serverı userlarla global muhabbetlerimizi eventlerı düşünüp duruyordum yanılmışım :(

extasi Ağzından:Arkadaslar Bu Kadarlada Bitmiyor!.. Devamı Var Biz Yeni Öğreniyoruz, Bu Video Cekmişler Siteye Koymuşlar!.. O Video Daki Char !...ecSRO V.i.P Serverdeki Bog Atlı CharDır!.. ID:test01 PW: test01 accountundaki OKCU CHAR kızıdır!.. Çok Güzel Kandırıldık!.. Ustaca Bir iş!.

sitesinde bu yazıyı buldum

Arkadaşlar ben o sitede mod um yani doblo2004 ben hala modum yani modluğum alınmadı evet belki ahmete kanmış olabiliriz çünkü kim olsa kanardı girin bakın siteye dw linki fix laucher derken iice sardı bizi sonrada arkadşın dediği gibi AHMET SAP gibibıraktı bizi !!!

Download ı Bende Koyarım Buraya Partye Böler Koyarım Sonrada Ben Açtım Derim Ondan Kolayımı Var adam 15 yaşında işi gücü yalan dolan

ordada Exl e okdr laf dediniz exl den kimse gelemicek falan gelen olursa anında banlayacağız,oyun açılınca exl dekilerini yüzünü merak ediyodunuzya asıl şimdi sizin yüzünüzü merak ediyorum ben. :D

ironeye_TR demiş ki:
Desert34 demiş ki:
ordada Exl e okdr laf dediniz exl den kimse gelemicek falan gelen olursa anında banlayacağız,oyun açılınca exl dekilerini yüzünü merak ediyodunuzya asıl şimdi sizin yüzünüzü merak ediyorum ben. :D
aynen :mrgreen:
ironeye yapma kardeş sende fake degilse diye üye oldum dedin.bizle senin bi farkın yok.bizde fake degilse diye üye olduk ve adamın samimiyetine kanıp yardım etmek istedik.bu bizim salak oldugumuzu göstermez.bu onun ne kadar rezil bir insan oldugunu gösterir.stres atmak için küfür etmek için kullanılan bir forum halina dönüştü adamın sitesi şuan itibariyle zaten.ben onun yerinde olsam internetin fişini çeker bidahada takmazdım. moderatörlerin tek suçu iyi niyetli olması. :( lütfen bizlere yüklenmeyin.

denemex06 demiş ki:
ironeye_TR demiş ki:
Desert34 demiş ki:
aynen :mrgreen:
ironeye yapma kardeş sende fake degilse diye üye oldum dedin.bizle senin bi farkın yok.bizde fake degilse diye üye olduk ve adamın samimiyetine kanıp yardım etmek istedik.bu bizim salak oldugumuzu göstermez.bu onun ne kadar rezil bir insan oldugunu gösterir.stres atmak için küfür etmek için kullanılan bir forum halina dönüştü adamın sitesi şuan itibariyle zaten.ben onun yerinde olsam internetin fişini çeker bidahada takmazdım. moderatörlerin tek suçu iyi niyetli olması. :( lütfen bizlere yüklenmeyin.

:thumbsup: :beer: aynı fikirdeyim Biz inandıysak bu sadece o ahmet denen p.. yüzündendir.. Dediğim gibi kim olsa inanırdı o ortamı görseniz ...

hala bazı özürlüler bu adama inaniyomuş.ne kadar spastik varya.insan görürde bizi örnek alır bari.aynı hataya düşmez.

bn açılcağına inanmıyordumki siteye ölesine üye oldum hatta gönderilen resimlerin ps ölduğunu daha açılır açılmaz anladımda yazmadım video nun vip ye ait olduğunu video yu izlerken ztn anlıyorsun ney herkese g.o böle olacağı belliydi ztn hadi herkese e.a

Arkadaşlar Sitenin Yönetici Bozuntusu Esenboga Havalımanı İstanbulda Demesi Yaşının Kaç Oldugunu Gösterir Sizce

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hmm
Demekki neymiş , Kemalist , titus ve jason haklıymış .
Demekki neymiş inanmak istediğine değil , mantıklı olana inanacakmışsın .

Dikkat ederseniz tek kaybı olanlar sizlersiniz . Aldınız gazı aldınız gazı gelip burda bize , 3 günlük site için hiç tanımadığınız adam için artislik yaptınız .
Sonuç ne oldu ? Sitede ne moderatörlüğünüz kalmış ne mesajlarınız ? Adam kaçtı gitti bütün ayıp sizin üstünüze kaldı . Şu anda benim size güldüğüm gibi adam'da burdaki mesajları okuyup gülüyordur .

Neyse ki salı günü genel af çıkacak accountlarınız açılacak inş birazcık ders almışsınızdır bu yaşadıklarınızdan . :coffee:

ps : Düşene çok fena vururum 8)

Yukarı Alt