pegg ball fılan uzun zamandır var deısık bırseyler yapsak aktıvıte olarak mesele 5 vs 5 takımlar halınde turnuva yapalım ödüllü bence peggbaldan daha cok katılımcı olacagına emınım

Saygılarımla ........ extraokk

Morwena

Buralıyım
BaD_BoY demiş ki:
Adam 9 senedir counter oynuyor yahu istersen dene bir. :mrgreen:
ehehe bakarım bi :mrgreen:
bende 6 senedir cs 1.5 oynadım sniperı benden daha hızlı kullanan bu sitede tanımam Wink :mrgreen:

Morwena demiş ki:
BaD_BoY demiş ki:
Adam 9 senedir counter oynuyor yahu istersen dene bir. :mrgreen:
ehehe bakarım bi :mrgreen:
bende 6 senedir cs 1.5 oynadım sniperı benden daha hızlı kullanan bu sitede tanımam Wink :mrgreen:
zoom acmıorum awm de :lol: eski nickim Defance.awm dir extraokk
Su an server Açtık 4 tane Request To Kill clan server nıck Rtk > Dynoco^Qene
cs1.ankaracs.net cs2.ankaracs.net cs3.lanoyna.com cs4.lanoyna.com beklerım mehmetın arkadaşım deyın yeter extraokk

EFendi demiş ki:
oha ya hesapLadım şimdi bnde 10 senedir faLan oynuyormuşum :mrgreen:
ben half life opossıng force onları saymıorum beta 5 den ıtıbaren cs o zamanlar onlıne counter oynamak luxdu az kısı bılıordu ve 5 tane server vardı
cs1-cs2-cs3-cs4-cs5.snn.com açılım cs1.sanane.com :lol: hey gdi günler cs tam olarak oynanmaya baslıalı 9 sene oluor half lıfe sayarsak benım assa yukarı 10.5 11 sen olcak nerdeyse :lol: 1.6 fazla kasamıorum ama 1.5 de ıımdır :d

sanane.com full lag 56k modemLerLe nasıL oynardık ya half life oppsing force teamfortress faLan onLarı saymıyorum zaten kahvekeyfi

Takımı
Besiktas
Beni unutmayın Cool azda olsa tecrübemiz var perde

EFendi demiş ki:
sanane.com full lag 56k modemLerLe nasıL oynardık ya half life oppsing force teamfortress faLan onLarı saymıyorum zaten kahvekeyfi
ee o zamanlar adsl yoqdu dıal up du net olcak o kadar kablo netı olan ıı oynuodu ama :lol:

Yukarı Alt