Bu günlerde hırsızlık olayları çoğaldı arkadaşlar.Bizim yönetimimizde herkes doğrudur diyemiyeceğimiz gibi herkez yanlışta diyemeyiz.Beş parmağın beşi bir değildir.Bu dakikadan sonra kimse charımı şu arkadaş çaldı demesin arkadaşlar.Cidden moralimiz bozuluyor yani.Aracılık hizmetimiz dışında kimselere kanmayınız,inanmayınız.Bu tür işlemlerden biz sorumlu değiliz.Exl sorumlu değildir daha doğrusu.Daha da söylecek başka bir sözüm yok.Kafam durdu çünkü...Kime güveneceğimi şaşırdım....​

IslamicCc demiş ki:
ben üyeler için alışveriş sitelerinde olduğu gibi bir puan sistemi olmalı olumlu olumsuz sonuçlanan alışverişler kişini profilinde puan olarak görülmeli insanlar alışveriş yapmadan o puanlara ve yorumlara göz atmalı...
Çok Doğru ayrıca moderatör olmak için belirli bir seviyeye gelmesi gerekir öyle herkes moderatör veya yönetici olamayacak.

Hazırlıga başladım. Site Acıldıgında Reklam Gibi Ekranınıza Bir Bılgılendırme Mesajı Gelicek. İçeriği

Alım-Satım-Takas Konularında Extraloob.Com Aracılık Sistemini Kullanınız. Aracılık Sistemini Kullanmayan vede Karakterim i XXXX caldı yardım edın vs. gibi konular önemsenmeden ÇÖP KUTUSUNA Taşınacaktır.

Şeklinde Bir Mesaj Dusunuyorum. Gerekirse Grafik Arayüzünü 2 Saat İçinde Hazırlarım.

Yukarı Alt