Evet arkadaslar oyunu birakiyorum o kdr emek bosa gitti guildden bir arkadas daha benimle birlik te hacklendi herkeze hersey icin saolun :)

Takımı
Galatasaray
WildKing demiş ki:
Prisoners demiş ki:
WildKing demiş ki:
Kardeşim Çogu kişi hacklendi 1tek siz degil rollback fean yapar dıyorlar ama bılmıyorum
Roll back'i Swsroda yaparlar .. SJsro'da olanlar napıcak.
Sank ibenim charım gitmedi olm sen zaten köye gidiyon şrda 1ay kaldı okulun acılmasına ADam gibi bi oyun oynayamadık iyimi :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: Ama ben bu işten kıl kaptım SEN ve BEN neden sadece ??

Database adamda olduğu sürece düzelmez. Rollback olsa bile oyunun bütün database i formatlaması lazım adminin aksi taktirde adam sürekli şifreleri alabilir database onda olduğu sürece hackleyen adam Gm olarak iş görür ( Ay-yıldız team'in bizim olaya yorumu)

Ya arkadaşlar bunu yapanlara hayvan bile desek iltifat kalır.O kadar emeği boşa harcamak kolay mı?GM'nin bir şey bilmediği açık :) FireWall koyar insan :)

WildKing demiş ki:
şrda 1ay kaldı okulun acılmasına ADam gibi bi oyun oynayamadık iyimi :cry: :cry: :cry: :cry: [/color][/b]
Evet aynen katılıyorum :? (Tüm private serverlarda sorun var :? :cry: )
*soyulan arkadaşa geçmiş olsun inş birgün bu olaylar son bulur...

ExHePTaNn demiş ki:
Evet arkadaslar oyunu birakiyorum o kdr emek bosa gitti guildden bir arkadas daha benimle birlik te hacklendi herkeze hersey icin saolun :)
çok üzüldüm yaa :( Bunu yapanlar her kimse Allah bin bir belalarını versin... :@

Pserverlarda hep böyle açıklar olucak Bu yüzden isroya geri döndüm 40 lvdi çar 76 yaptım kasıyorum Pserverlardan çok daha zevkli geliyor :)

Yukarı Alt