arkadaşlar silkroadın resmi sitesinden indirdiğim setup dosyasını tıklayınca bu hatayı alıyorum.yeniden download etmeden bi çözüm bulabilirmiyiz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bizim global başlıklarda var oradan indirebilirsiniz.

yok bea öle bişey sadece sürümün eski olamasından kaynaklanıo sro_client 1.255 i indirin legend 5 için sonra sorun çözülür

S.a arkadaşlar önce sizin bu hatanızı gördüm yardım etmek için geldim

Eğer 2 kullanıcı varsa Adminasörden kaynaklanıyo eğer standart kullanıcıysanız Silkroad online C:\program filese atmayı deneyin o da olmazsa silkroad yada onun PWP si V.b gibi oyunları PC den silin sonra silkroad etubunu yenıden indirin öylede olmassa PC ye bi format herşeyi düzeltir

neden bu kadar cok uğraşıyorsunuz anlamadım ki 6üstü1oyun xD
oyun olmazsa keyfinize bakın elinde sonunda yapacsınız yanı xD =) iyi akşamlar :uyku:

olmuyo olmuyoooo olmuyooooooooooooooo ya bi yardım edin silkroadın kendi sitesinden indirdim olmadı gittim arkadaştan dwd ye çektim geldim olmadıııı aynı hata aynı hataaaa yardım lütfen yaaa kafayı yicemmmm

S.a Arkadaşlar ben öncedende bu sorunu yaşadım nasıl düzeleceğini biliyorum
Öncelikle sizin indirdiğiniz linklerin hepside Silkroad`ın Bozuk dosyaları var habire ordan indirip duruyorsunuz ne kadar indirirseniz indirin o Setup Bozuktur
Çözümü Şöyledir...
Joymax a girin
2 sistemci indirme var arada Gamershell-game front onlar bozuk olanlardır üstte Full Client var onu indirin inmesi 1dk-2dk bilemedin 5 dk :)) indirdikten sonra onu açın kuracağınız yeri seçin ve sonra Client dolduktan sonra kurduğunuz yere gelin Silkroad``ın Setubunu göreceksiniz işte o Orjinal Silkroad olacaktır iyi eğlenceler :))

Yukarı Alt