Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
BaD_BoY demiş ki:
eger siteden ozur diliyeceksen bunu off topicte kucuk harflerle ve nazik bir sekilde yapmalısın kardesim anlatmak istedigim bu ok Wink
Sen Neden Atladınki Benim Oraya yazmasını istedigim kisi sen deyilsin ve bu olay seni hic ilgilendirmez. kendi isine bakarsan sevinirim. Evil or Very Mad Evil or Very Mad

BaD_BoY demiş ki:
_TS_CluB_ demiş ki:
excrea Kardesimin söylediği yanlıs sözlerden dolayı bütün bütün siteden özür dilerim hepiniz Kusura Bakmayın Ramazan Ramazan Yanlıs Seyler Konusulmustur Bu Konudan Dolayı ......
1.si isim ile topic acmak YASAKTIR...
2.si eger o arkadaşla bir derdin varsa öm veya msn ile hallet...
3.sü olgun bi davranıs oldugu dogru ama yeri burası degil...
umarım bana kızmamıs ve anlamıssındır...
Idea
Kızdım Tabi Ve anlamadıgım Neden Karıştıgın ????????????????? Siz İsinize Bakarsanız Sevinirim Benim Yazdıgım Kişi Excrea ok?

xtollgax demiş ki:
Excrea Kim bu ya Excrea Excrea diyip durun Confused ben sitede boyle birini görmedim

Hehe adam Buranın Mod u nasıl tanımıyorsunki adam bana kardesimin ettigi küfürden dolayı 6 saatlik ban atmıs hehe

_TS_CluB_ demiş ki:
xtollgax demiş ki:
Excrea Kim bu ya Excrea Excrea diyip durun Confused ben sitede boyle birini görmedim

Hehe adam Buranın Mod u nasıl tanımıyorsunki adam bana kardesimin ettigi küfürden dolayı 6 saatlik ban atmıs hehe
Prdn Razz ben extra demek istiyosun anladım Mod desen Razz baslıkta tmm da nese aynen dewam

DampyrE demiş ki:
Excrea ban atamaz Exclamation

Ben onunla aynı serverde oynuyorum dedim benim üyelik banlanmıs oda bir bakim dedi ondan sonra kardesim galiba yanlıs seyler yazmıs onu bana dedi ve seni uyaran benim dedi

yani 6 saat kadar ban

Tarafımdan kilitlenmiştir...

_TS_CluB_ sana bir öneri.. Moderatorlerle veya Deneme Moderatorlerle seviyeli konuş unutmaki o arkadaşlar yetkili kişiler..

Kardeşinin birşeyler yapması banı kaldırmak veya özür dilemek için güzel bir bahane değil

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt