Evet arkadaslar charim 60 da glavie den bladeye 80 de bladeden bow a dondukten sonra gene sıkılıp glavie ye dondum we full farmed glavie oldum ve birkac ss atmak istedim.. :lol:

bu chardaki pacheon 60 a indikten sonraki sp den bir goruntu :lol: 223 k ile biras dudak ucuklatici (geriye kalan tum skiller 80 lvl de farm bitmisti o ana kadar :lol: )

-Resim Silinmiş.

buda 2 tane 72 lvl +7 glavie aldigim zaman... (birini satmaya calisiyorum :lol: neden 2 tane aldigimi sormayin tamamen sanssizlik sonucu 2 tane almak zorunda kaldim 330 x 2 den baya bi para harcadim...

1.
-Resim Silinmiş.

2.
-Resim Silinmiş.

2 sinin arasindaki 1 str disinda hicbir fark kalmadi tek farklari 4 str- 5 str fotoraftakilerde birkac kucuk blue eksigi wardi ...

buda full farm halim (hala bircok eksigim war forceyi 80 e cekmeye urasiyorum pacheon 60 da hala siliyorum coldu 0 ladim cok zor is 160 mastery birden degistirmis olucam hersey bitince...)

-Resim Silinmiş.

ve sunu solemek isterim full farm +7 bowum ile gormedigim damageleri +7 glavie de gordum zamaninda laf soletmedigim bow um heuksaldan cok daha wasat oldugunu anlamis bulunuyorum belki ilk zamanlarn heyecani da diyebilirsiniz ama gercekten Full farm blade- full farm bow ve full farm glavie turunden her chari esit itemler ile denedim (+5 set garment 5 str full blue set +7 silahlar) ve gorunuse gore en saglam damageleri(27 str 25 int euro buffla niya snipere 16 k critsiz emperorun damagesi (9.5k + 6.5 k )) glavie wuruyor pacheon +7 bow la 13 k wururken blade max 7.5 k wuruordu(bladeye ayri bir sempatim olmasina ramen rezil damageleri we 5 wurustan birinde statuse sokan combosu chara cok buyuk eksi yapiyor)...

force icinde sunu soleyebilirim serverde (alexander) force acmis olan birkac kisi ile yaptigim pvplerde attigi debufflar sayesinde damagelerim nerdeyse yariya , defansimda 300 civari azaldigi ni gordum NightHawk (ffearless) de ayni sekilde force ye deli oldu :lol: gercekten karsi tarafin apisip kalmasina neden olacak debufflari war cok etkileyici ozellikle bladenin rezil combosuna cok buyuk bir alternatif (blade combosu %20 sokarken 1 saniyede atilan force debufflari %80 statuse sokuyor we ayni etkiye sahipler + cok seri sekilde doluyorlar durmadan atabiliyorsunuz combo gibi zaman kaybi yok)

neyse umarim charimi beyenirsiniz .... forceyi actiktan sonra pvp deki damageler hakkinda ayrintili bir bilgi wermeyi dusnuyorum ozellikle str lere cok buyuk bir alternatif skill olarak geliyor ki bircok kiside charlarinda force acmakta ...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
walla zaten millet dalga geciyor yakinda Full str nuker olucan diye :lol: bigun dw de pvp de full farm bow um 2 gun sonra gittigimde full farm glavie millet sasiyor biraz :lol: pm ler geliyo sen bow degilmiydin falan diye ... :lol:

BaD_BoY demiş ki:
Müthiş yapmışsın cidden helal olsun glavielere bittim zaten.Ah ah +9 yapmak vardı onları. :lolmuch: :lolmuch:
icimden gecmedi degil ama tabi yemiyor :lol: 2 sindede immortal astral var ama +4 glavie nerdee.. +7 glavie nerde :lol: tabi +8 +9 olsa cok deli olur ama nerde bizde o sans daha +5 basarkene anamiz agliyor kackere yakiyorus Crying or Very sad +9 basmak sadece ruya ancak satin alirim ilerde :lol:

muratko193

Öğretiyorum
usta charın manyak walla bende alexde oynadıgım zamanlar sizle unıonduk ben ozman _AY_YILDIZ_ deydim herculese geçtik ordada 78 lvl full str bow yaptık lethal diye biri hackledi neyse hayırlısı olsun glavie bence en iyi tercih iyi oyunlar glavie ile.Stat değiştirme olsa sen kesin full int e donersin tam benim kafadansın hep aynı charla oynamak cok monoton neyse iyi pvp ler Wink

ffearless demiş ki:
döndü dolaştı doğru yolu buldu sonunda :lolmuch:

bu arada senin çar dc oldu Razz
walla dogru yolu buldum heralde :lol: baya mutluyum glavie ile ins tekrar degistirmek zorunda kalmam harcadigim silk leri bi ben bilirim skill silme potu almak icin...(en son 700 silk gitti pacheon +cold un mastery lerini 80 den 60 a indirmek icin ) :lol:

bu arada dc olmusum evet te smdi goruorm anca .... butun gun dc olmaz ben yatarim dc olur garezi war bana heralde Crying or Very sad

arkadaslar size yemin ederim benım ark. lw 24 lük speara +9 bastı hemde astral yoq hiç blue yok immortal bile yoktu yemın ederim resimleri koycaktım ama silmısler ): +10 bastı ark ve kayboldu :lol: ha bu arada hi. toz kullanmaz o baya ballı adam :lol:
bu arada ark. charın şahane maŞaAllaH diyelim nazar deymesin

LoRD_KaHTaLi demiş ki:
arkadaslar size yemin ederim benım ark. lw 24 lük speara +9 bastı hemde astral yoq hiç blue yok immortal bile yoktu yemın ederim resimleri koycaktım ama silmısler ): +10 bastı ark ve kayboldu :lol: ha bu arada hi. toz kullanmaz o baya ballı adam :lol:

Yalancıyı ??????????
boşa yemin etme ispat olmadan kimse böle bişiye inanmaz Razz fulll sacmalamısın

B3YZ4D3 demiş ki:
LoRD_KaHTaLi demiş ki:

Yalancıyı ??????????
boşa yemin etme ispat olmadan kimse böle bişiye inanmaz Razz fulll sacmalamısın
bende astralsız immortalsız lvl 16+7 glavie ye +8 denerken yakmıştım glavie uçup gitmişti bu oyunda herşey mümkün :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
muhteşem bir oyunculuk bu olsa gerek işte herşey zevk meselesi deniyor ya bu o dur işte beyler extrabeer

bannedddd

Buralıyım
Daha yeni bow'a geçmiştin yav sen, şimdi glaiver olmuşsun; ne bu hız böyle? :lol: :lol:

extraloob demiş ki:
muhteşem bir oyunculuk bu olsa gerek işte herşey zevk meselesi deniyor ya bu o dur işte beyler extrabeer
tesekkurler vallahi ayen ole zevk icin her cesit chari deniyorum mutlu ediyor beni tek bir ceside bagli kalmak yerine... suanda bide europenim war charlardaki bufflari ondan aliyorum 2 pc oldugu icin onuda actim 65 lvl dagger // cleric (str tabikide) onla urasiyorum iste bide hamster aldim bugun yeni bitane ufaklik onla urasiyorum cok seker bisey...hayattan zevk almak icin her yontemi deniyorum ozellikle bu oss belasiyla urasirken stress atmanin en guzel yontemleri yoksa cekilmez bu hayatt arkadasliklar eylenceler olmasa.

xxxmetexxx demiş ki:
glavieler sun +7 mide o kdar paraya koydun :lol:
birini zaten satmiorm digeride normal fiat yani 2 sinide o civarda aldim ki ozelliklerine bakilirsa dahada ucuza olmaz...

A

Anonymous

Guest
Yaw bende glavier charımı bow a çevircektim. Sana sormalı glavier mi daha güzel bow mu?

walla bende bicheona dönmeyi düşünüyorum şu an Lv80 heuksalım war.... gereksiz herşeyi kapattm hala bu durumda bile 1100 silk istiyor kapatması kahvekeyfi kararsınım bicheonmu ? heuksalmı !?

walla heuksal derim.bladeydm belki ben beceremedm bilmiorm ama hiç zewk almadım.kimseyi 1dk dan kısa sürede kesemiodm denk lwlde Evil or Very Mad bence heuksal

Yukarı Alt