JeNNa demiş ki:
friendden de trojan atıLıyor diye duymuştum öyLe bir şey var mıdır oLma ihitmaLi var mıdır ?
npc ile alışveriş yaparsanda npcler trojan atıyomuş :wink1:

olm bırakın böle şeyleri ya takmayın kafanıza yok böle bişi..

olsa birkere zaten kesinlikle bug şikayetinde bulunurlar ve bug düzeltilir ayrıca resmi açıklama yapılır ...

bu exchange olayını ben biliyorum olay aslında şöle kısaca anlatırsak exchange ile karsı tarafın İPsini öğreniyorlar (bunun bi yolu var ama burda sölemim şimdi :D ) ve bazı programlar yardımıyla bilgisayara girmeyi basarınca trojanı pcye yüklüyolar böle şifreler felan hersey gidio hatta bende bunun nasıl yağıldığıda var ama daha denemedim :)

Hacklenmemek için emin olmadığın siteden önüne geleni indirmicen tanımadığım insanla oyunda konuşmuyorum bile ben hangi program olursa olsun burda bile admin moderatör global moderatörlerin ok vermediği programı dahi indirme virustotal gibi taratma sitelerini mutlaka kullan sık sık format atmak hdd nin ömrünü kısaltır bunuda unutma birde görev yöneticisinde services.exe vardır onun karşısında system yazmalıdır yada pc nin kullanıcı adı başka bi isim yazıyosa keyloger trojen v.s. var demektir dikkatli olalım

Evet var exchange ile hack trojen bulaştırılıyo diye okumuştum başka bir forumda ...

joymax gibi müşteriyi umursamayan bir firma bile 14 ay önceki olayı çözmüştür sanırım ^^

exchange yaparken araya login server girer trojan fln atamazlar çünkü exchange yaptığınız kişi sizin ipnizden deil login serverın ipsinden alır/verir :wink1:

Yukarı Alt