llLeGoLaSll demiş ki:
serhatguler59 sözlerine dikkat et uyarı aldın eger kufur etmeye bir son ver istersen üzülmeni istemiyorum :) :wink1:
beni deli ettiler uyarı dediniz 2 üyeligimde ban yedi haya 3 4 olsa ne yazar yene giriphep sövcem böle tee benden özür dilenene kdar :buddha: :headbang:

Yabancılar türklerden neden nefret ediyor? işte bu yuzden!. İnput yedirince ne oluo? sen mi kesecen sanki bırak adamlar rahat rahat kessin ne zorun var?

orda adama siz input verdirin demişsiniz adama oyunda bir ton sözdüm sizin yüzünüzden git bak resme dedi orda ne yazıo harbi joul haksızmışşsın abicim orda ne yazıo sen yazmışsın kaçın .nput vercek inputt input demişsin siz kendiniz istiyomuşsunuz input verin diye ...

bilmeden atlıyorsun arkadaşım o bikere yedirdi gene geliyordu bende dedim kaçın gelio gene yedircek dedim biz ona yedir demedik :wink1: :nod:

joul sen bide kendine MAX da üyelik açmışsın hayırlı 0lsun orda serhatı bulup konu açıp küfür ediyomuşsun :) ne aadamsın ya inputların acısı halen devam ediyomu :)

ya kardeşim ne saçmalıyorsun ya off anlatamıyorum size ya ne max'ı ben oraya 1kere bile girmedim niye üyelik açayım çok saçma şeyler konuşuyorsunuz!

Yukarı Alt