ArkadaşLar Bu gün Demondaydım Demona daLıorduk Tam 4 kere İnput Verdirdi sonra tam öLceği sırada gene yedirdi ... HerKez Deli oLdu SerHaTSTYLee ye Durmadan İnput yedirdi Ve o Kadar kişinin Hakkını Yedi Okadar kişi öldü okadar reverse aldı geri geldi ama o input yedirdi ... ARTIK YAPMAMANI ÖNERİYORUM... TürkLüğümüzün Hatırı Varsa Kimse Uniq Kesemez oLdu :wink1:Umarım Bidaha Yapmazsın :thumbsup:

Ayıp ya, doğruysa serhat çok ayıp etmişsin. Kesende sanırım XZmai falanda 87 - 95 arasi bisey oda 85lik moblarda kasiodu.

Bir skill var buglu onu kullanınca herkese Input param error hatası veriyor ve oyundan atıyor (kullanan kişi dışında herkes sanırım (yakınındaki))

Kullanan kişide yiyo herkez yiyo kesende orda kasılırken demonun canı 1 ken vurdu ve öldrdü :S kaç dk daldık ne güzeL ex Alacaktık Ama Serhat ın yyüzünden :s

1.si Bnim ona yalandıgım yok 2.si orda bir tek prezaman yk 3.sü Burası Bir forum Küfür etme 4.sü ise o dc yedir diyenler git birine pk ol dese olcanmı :S

serhatguler59 sözlerine dikkat et uyarı aldın eger kufur etmeye bir son ver istersen üzülmeni istemiyorum :) :wink1:

Yukarı Alt