Evlenmeyi Düşünyormusunuz ?

• A)Evet

Votes: 3 15,0%
  • B)Hayır

Votes: 11 55,0%
  • C)Bilmiyorum

• D)Belki

• Total voters
    20
Daha bunları düşünmek için erken ama inş. karşıma hayatımın kadını diyebileceğim biri çıkar.Daha Lise bitcek+İnş üni+zurtzart derken biraz zor görünüyo ama :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Titus Pullo demiş ki:
Karşıma hayatımın kadını diyebileceğim birisi çıkarsa neden olmasın. Şöyle işimi kurana kadar hayır.

yok öyle birşey sakın evlenmeyin ne kadar gereksiz bir kadınla yaşamak çok eşlilik varken hayatınızı tek eşliliğe bağlamayın aman diyorum illa ben evleneceğim arkadaş diyorsanız evlilik yaşı min. 32+ ve çocuk sahibi olma yaşı min. 35+ bunu harici asrın hatası olur :coffee:

extraloob demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
Karşıma hayatımın kadını diyebileceğim birisi çıkarsa neden olmasın. Şöyle işimi kurana kadar hayır.

yok öyle birşey sakın evlenmeyin ne kadar gereksiz bir kadınla yaşamak çok eşlilik varken hayatınızı tek eşliliğe bağlamayın aman diyorum illa ben evleneceğim arkadaş diyorsanız evlilik yaşı min. 32+ ve çocuk sahibi olma yaşı min. 35+ bunu harici asrın hatası olur :coffee:

Bencede Alıcan Kendine Bir Ev Düzcen İçini Bide Pc Birde İŞ Bulcan Gel Keyfim Gel Anasını Satıyıım

Yukarı Alt