Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Normal filme girdiniz. Film başladı... Sonra başka bir filmden kesit. Herhangi bir film... Her tırnak içine aldığım kelimeyi başka bir filmden say. "Aslında" "bunu" "söylemenin" "başka" "yolu" "var mıdır?" "diye" "çok düşündüm" "ama" "her" "denememde" ardarda sahneler girer. Romantik filmlerden, komedi filmlerinden yüzüne kapı çarpması sahnesi. 5-6 tane...
Sonra devam eder "düşündüm ki" "bu çok basit" diz çökmüş evlenme teklifi eden birinin sahnesi var. "bu da" yemek masasında yüzüğü çıkaran bir adamın sahnesi...
"bu yüzden" "anladım ki" "kalbimin" "sesini" "dinlemem" "gerek" gece uyuyamayan, aşk acısı çeken birinin sahnesini düşün hacım...
Savaş filmlerinden kesitlerle devam edecek belli kısmı. "Yüreğim" "atıl" "dedi" Seslendirmeler savaş filminden, görüntüler ise daha romantik. "Saldır" burada küsmüş ama bir anda öpüşmeye başlayan çifti düşün...
"anladım ki" "sensiz" "yaşayamam" yaşayamam kelimesi ardarda şu şekilde gelir "ölürüm" "olamam" vs vs
Son olarak (misalen) "sen" "bunlara" "bakarken" "elimi tutmuyorsun" "çünkü" "dolu"
Işıklar açılır. Sen yüzüğü çıkarmışsın.
"Benimle" "evlenir misin?" evlenir misin lafının defalarca farklı kişilerden gelidğini düşün...
Alt fonda misalen (For those who died alone) şarkısı...
Arkadaşların sinemada alkışlıyorlar deli gibi... Belli bir slogan var. Hepsi ayağa kalkıyor bir süre sonra...​

Daha sonra bir slogan bulup herkez birer grub oluşturacak uniden arkadaşlar yada ne bileyim bir topluluk olarak bulduğumuz sloganı söyleyecek.

Ps:Şimdi beni seven dostlar bu yukarıda yazılan cümleleri herhangi bir filimden kesit yapabilecek arkadasım varmı?Yada herkez birfilim paylaşsa kesse buradan upload etse bizde birleştirsek daha sonra sizlerin tezahüratlarını eklesek arkadaşlık bu günlerde belli oluyor.Emin olunki seviniyor duygulanıyorum.Yaşlarımız herne kadar büyükte olsa sizlerden sizlerle olduğum için mutluyum destek olan ve olmayan herkeze teşekkürler.Bu cümlelerin bulunduğu filimi bulmak o sözleri kesmek gerek sadece.Sizlere güveniyorum dostlar :kalp: :kalp: :kalp:

Hüseyin abi Fikir Değiştimi ? :/

NiNCaSu demiş ki:
cqloss07 demiş ki:
Hüseyin abi Fikir Değiştimi ? :/
Değişmediabim Pol bu gece yazacak birşeyler 1 ay içinde en iyilerini yapmaya çalışacağız :wink1:
Bu Yazdığın Biraz Zor Ve Uyumsuz Olabilir :/ Bu Arada Özelden Pm ye cevap vermedin . Cevap verirsen sevinirim :)

+Dejavu+

Bilgiliyim
omg flood olmuş sorry site yavaşlığı olsa gerek ard arda göndere bastım

Seviyosan git konuş bence demiycem çünkü kesin banlarlar yine (5. kez galiba) . Hayır anlamak istemediğim şey şu modlar yapınca sorun olmuyo ama üyeler yapınca anında inci jargonu yüzünden ban yiyoruz ... daral:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt