- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
:starving: :starving:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Emirsultan
hırsızların benım konuma yorum yapmalarını sevmem eski kanky

karakurt66 demiş ki:
Emirsultan
Pardon bana mı dedin? bana dediysen hayatımda ilk kez biri bana hırsız demiş oluyor da ne iftirayamı uğruyorum merak ettim şimdi ? :)

inşallh anlamışsındır beni böyle yalandan iftira atarak bişey geçmez eline beni oyunda ve diğer serverlardan tanıyanlar bilir.. amacın ne ise anlamadım ama günahımı almayın lütfen.. biz adam gibi oyun oynarız sizin gibi iftira atmayız yada char soymayız.. bi daha bilip bilmeden suçlama yapma lütfen

karakurt66 demiş ki:
Emirsultan

Haddini bil konusmana ve üslübuna dikkat et gereksiz yere suclamak bir suctur bunu unutma. o Hirsiz dedigin adami taniyan tanir isim lekelemeye kalkma adam gibi oyununu oyna. EmiRSuLTaN konusunda hassasim ona laf edenle direk ben ugrasirim.

:oldie: :coffee: :wink1: :detective:

Yaw sızın yuzunuzden adam oyunu bırakdı adamın charını çaldın sen ve daha konusuyorsun bari caldım dede konu kapansın Erayy

Modlar Konumu :kilitlermısınız lütfen

arkadaşım sorunlarınmı var senin.. ? hala yanlış anladığını itiraf etmiyorsun oyundan arada başını kaldırıp dışarı çıkda beynine oksijen gitsin.. ben sevkonun abisi sayılırım ve hala görüşüyoruz beraber üyeliklerimizi birbiimize verip oyun oynamaktayız sen kimle karıştırıyorsun beni anlamadım.. lütfen git doğruyu öğren benimde boşuna adımı kirletme anlamışsındır umarım.... Ayrıca ben bu oyunu oynadığımdan bu yana insanlara yardımcı olan biriyim item para v.s bedava dağıtırım char soyulmalarına karşıyım öyle işlerede hiç bulaşmadım.. benden çarımın şifresini iste onuda veririm böyle iftira ile eline ne gecicek bakalım yakında öğreniriz seninde amacını neden bu iftiralara başvuruyormuşsun bakıcaz ....

Bencede EmirSultan öyle birşey yapmaz..
iftira atmanın nedenini bende örenmeye çalışıyorum.. :roll: :think:

karakurt66 demiş ki:
Yaw sızın yuzunuzden adam oyunu bırakdı adamın charını çaldın sen ve daha konusuyorsun bari caldım dede konu kapansın Erayy

Modlar Konumu :kilitlermısınız lütfen

Sana hakaret etmek istemiyorum ama sunu demek zorundayim senin bir beynin yok. Az önce oyunda DW de sordum sen ne hakla EmiRSuLTaN a hirsiz diyorsun diye sende dedin ya tamam yanlis anlasilma olmus erayla anlastik . Simdi bakiyorum yazdigin seye ve senin bir beynin olmadigini goruyorum. Insanlari kirletmekle eline birsey gecmez. Istersen bir global atip soralim EmiRSuLTaN nasil bir insan diye. Ingilizcesinide atalim gör kimler pm atiyor. Kime hirsiz dedigine dikkat et. Son sözüm Haddini bil böyle pis isler yapma eline birsey gecmez.

arkadaşım... benımbi kardesim var ben ecsro vıp de oynuyorum bak swsroya ben gırmıyorum akılsız adamca konuş... eraya gelince ben sevko demedım ve o şevko oldunu nerden bıılıyordu ki ve birdaha konuya birşey yazmayın onu isdiyorum beyınsız olan bendeyilim siziniz yazmadan önce bi sorarsanız sevinirim

yok yok sende var bişeyler gerçekten biz ne diyoruz sen ne diyorsun.. her neyse yaw boşuna kaale almaya gerk yok seni.. ne dediğini bilmiyorsun..

simdi olaya bi acıklık getırelım ve konuyu kapatın. Eray abi benım abım sayılır kesınlıkle boyle bırsey olmadı.ben sınfta kaldıgım ıcın benım 2. üyeligim olan vıpdekı bır charımı eray abıye verdım
NiqhToucH olan 1. charım ıse sezer tarafından calındı.bunu ınkar edenler benı bulsun. haftada bır msnye gırebiliyorum sezer dedıgım kısıde swsroda Aphrodite 'dir. NiqhToucH ' u caldı vip serverınde

BILIP BILMEDEN ERAY ABIME LAF ATMAYIN !! MOD KONU Lutfen !

Yukarı Alt