tan

rank8
09:15 saat arasında bı lag oldu ve bnım pot basmamaya basladı yanımdakı botlar teker teker oldu ve bende oldum sonra bıraz yerde yattı bot sonra ısınladı kendını sehre iksirlerini aldı cawe gıdıyodu bıde ne gorum bole bıseyı 2. defa gordum vlalah herculesın ılk acıldıgı gundu herkez bı yere kosuuyo sankı yarıs var gıbı demınde aynı sey oldu butun botlar ıksırlerını almıs kasma yerıne gıdıyolar goruntuler manyak bakın arkadaslar :lol:
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
arkadasalr benım hosuma gıttı bu goruntuler ıns sıznde gıder ama exp de kaybettım guzl oldu bu goruntulerı gorunce serverın ılk acıldıgı gun gıbı geldı :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Pek ilginç olduğunu sanmıorum sonucta hergün bir yere koşan oyunucu görüroruz Wink

Bize cook cooook daha cooook iLginc resimler lazım :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: Örn; 1 saat aralıksız resime baka kalıcağımız bir resim extraokk :?!!! extrabeer

dR.NooB demiş ki:
Pek ilginç olduğunu sanmıorum sonucta hergün bir yere koşan oyunucu görüroruz Wink

Bize cook cooook daha cooook iLginc resimler lazım :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: Örn; 1 saat aralıksız resime baka kalıcağımız bir resim extraokk :?!!! extrabeer
Öyle bi resim bulda bizde bakalım o zaman.
Bütün resimlere eliştirilerin pek iyi sayılmaz.
Koy o zaman bi resimde bakalm bizde Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel bir topic ve bir o kadar güzel ss ler teşekkürler Wink

_UuR_ demiş ki:
dR.NooB demiş ki:

Öyle bi resim bulda bizde bakalım o zaman.
Bütün resimlere eliştirilerin pek iyi sayılmaz.
Koy o zaman bi resimde bakalm bizde Wink
Saten Öyle bir resim kolay kolay kolay bulunmaz Wink
Resimler ilgimi cekmedi ve bence elınde ıddalı resımlerı olanlar topıc acmalı her bı olay sonrası bı resım cekıp topıc acarsak sacmalık olur bence ama O anki hevesle herkes acıo Neutral
Ayrıca söyledım sekılde ılgınc bır resım bulmaya calısıoyrum ! Bulsam koyarım ! ki oyle resımler kolay bulunsa ben deıl herkes koyar..Mesela DampyrE nin actıgı topıcdekı( Deveye bakın xD ve Burda Kac kişi war ) Resımler cok ılgınc extrabeer Şahsen cok hoşuma gıttı : ) Öyle resımler dıorum işte

Yukarı Alt