sevkooooooooo :D kıskan ma olm kıskan ma ben yaptım :D:D skilleri ben gösterdim emeği o verdi :D onun hakkı büyük parçayı o yaptı :D:D

beyler programı bana ögreten astalavista ama yapan benım bunuda söylim simdi arkadasıma ayıp olmasın !!

slm arkadaşlar ben oyuna girdim hemen hata verdi çar gelir gelmez cos\cos_scarabaeus_light.efp bikerde oyuna girdim hata vermeden başkaları 80 sikilini vuruo ben 58 sikilini vurunca 58 sikilini vuruo 80 göstermio pot almaya kalkıncada yine bu hatayı verio cos\cos_scarabaeus_light.efp bilen varsa lütfen bi yardım etsin lütfen

LA olm Gerçekten Güzel Video Çekmişsin :D Bütün Skilleri Göstermişsin ha Ben Glavieciyim ii ki bulmuşuz :D:D Edit by 3ShArLaT4N5 , Astalavista

Bana Kızıyodun Benim İsmimi Neden Koymuyon diye Tmm yaptık xD

habili demiş ki:
slm arkadaşlar ben oyuna girdim hemen hata verdi çar gelir gelmez cos\cos_scarabaeus_light.efp bikerde oyuna girdim hata vermeden başkaları 80 sikilini vuruo ben 58 sikilini vurunca 58 sikilini vuruo 80 göstermio pot almaya kalkıncada yine bu hatayı verio cos\cos_scarabaeus_light.efp bilen varsa lütfen bi yardım etsin lütfen
Linkler Düzeltildi Bi sorun olmaz şimdi ama bunları indirmeden önce

sjsro yada ecsro hangisi varsa onu bir daha yükle sonra data pk2 , media pk2 , particiles dosyalarını yüklediğin Ecsronun içine at

ve Skiller Maleler için Female Buldum Onun Eğitimini Vericem En kısa zamanda herkez kendisi editlesin :D

indirdim Sjsro klasörünün içine attım tam oyuna aldı karakter gozukmeden hata verı :S:S ne bu yardım

:roll: :twisted: :? 8O :sfff: :think:

Görünüş , görünüş . Kardeşim bize skiller lazım . 4Tane Soul spear , 4 Tane ghost spear lazım . Görünümdeğil . :sfff: :sfff:

Neyse indirdim Çok Güzel Çalışıyor Başta 2-3 hata verdi ama çalışıyor.. :)

Yukarı Alt