ya birisi soyleyebilirmi bu eventden bişi anlayan varsa. zira bana hiç bir sey dusmedigi gibi event yaratıgı bilem goremedim..Nedir bu ?

bannedddd

Buralıyım
Bildiğin gibi her gün kar yağıyor. Kar yağınca da event başlamış sayılıyor.

Event Saatleri:
Başlangıç: 15.00 ~ Bitiş: 17.00
Başlangıç: 17.30 ~ Bitiş: 22.30

Event Canavarları:
Event zamanında ayı, kanguru, penguen, kurt, cin gibi yaratıklar çıkıyor. Bu yaratıkları öldürdüğünde ise bazısından Red Santa Socks yani Kırmızı Santa Çorapları veriyor. Sen de bunu her şehirde bulunan So-Ok'a götürüp kırdırıyorsun ve dandik hediyelerini alıyorsun. :mrgreen:

Event İtemleri:
Event itemi olarak da sana vigor, hp, mp, skill point, 6,7,8 dg. stone veriyor. Anlayacağın abidik gubidik şeyler. Wink

Umarım yardımcı oldum. Razz

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Rational demiş ki:
Bildiğin gibi her gün kar yağıyor. Kar yağınca da event başlamış sayılıyor.

Event Saatleri:
Başlangıç: 15.00 ~ Bitiş: 17.00
Başlangıç: 17.30 ~ Bitiş: 22.30

Event Canavarları:
Event zamanında ayı, kanguru, penguen, kurt, cin gibi yaratıklar çıkıyor. Bu yaratıkları öldürdüğünde ise bazısından Red Santa Socks yani Kırmızı Santa Çorapları veriyor. Sen de bunu her şehirde bulunan So-Ok'a götürüp kırdırıyorsun ve dandik hediyelerini alıyorsun. :mrgreen:

Event İtemleri:
Event itemi olarak da sana vigor, hp, mp, skill point, 6,7,8 dg. stone veriyor. Anlayacağın abidik gubidik şeyler. Wink

Umarım yardımcı oldum. Razz
whyy... Confused Confused anladın sen onu...ahaahahah :mrgreen: headbang2ft9

Öff bu event deil ya Confused Bu tanıtım amaçlı bi ön hazırlık ! yeni pet ler için ! hala event diyorsunuz Güzelim event leri katlediyorsunuz :mrgreen: :mrgreen:

|O²| demiş ki:
Öff bu event deil ya Confused Bu tanıtım amaçlı bi ön hazırlık ! yeni pet ler için ! hala event diyorsunuz Güzelim event leri katlediyorsunuz :mrgreen: :mrgreen:
walal ne demek sitedigini bir anlasam are u sure ? ciddi misin yane :?!!!

os1

olduser
sana 2 tane event canavarı resmi koyıyım
-Resim Silinmiş.
yukarıdaki cin tiger mountainin orda çıkıyor
-Resim Silinmiş.
buda kanguru

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

bannedddd

Buralıyım
|O²| demiş ki:
Yahu bu sro sitesinde event olarak geçiyor. Öyle bir şey olsa event demezlerdi. Hem yılbaşı zamanına geliyor event süresi zaten ocak 8'de mi ne bitecek bir de üstüne yılbaşı event'i mi yapacaklar o süreden sonra? Mantıklı düşün biraz. Wink

Rational demiş ki:
|O²| demiş ki:
Yahu bu sro sitesinde event olarak geçiyor. Öyle bir şey olsa event demezlerdi. Hem yılbaşı zamanına geliyor event süresi zaten ocak 8'de mi ne bitecek bir de üstüne yılbaşı event'i mi yapacaklar o süreden sonra? Mantıklı düşün biraz. Wink
YIL bası geldiginde görecez :mrgreen: event olabilir ama BEN event demem buna tanıtım derim.

Takımı
Besiktas
ya bana daha sadece 27 lvl penguin görmek nasip oldu oda tiheflik yaparken ama bu verdiiniz saatler arasında heryerde çıkıyomu bu yaratıklar???? detective detective detective

Yukarı Alt