Arkadaşlar ben eventten bir türlü male chest düşüremedim. Ama female chest düştü. bu janganda bandit bowman görevi vardı onu yapınca itemin cinsiyetini değiştirme kagıdı veriyodu acaba o kagıt bu dresslere uygulanabilirmi...?

__RebelTurk__ demiş ki:
Arkadaşlar ben eventten bir türlü male chest düşüremedim. Ama female chest düştü. bu janganda bandit bowman görevi vardı onu yapınca itemin cinsiyetini değiştirme kagıdı veriyodu acaba o kagıt bu dresslere uygulanabilirmi...?
hayır. o kağıt 3 dgr itemler için lakin dresin degreesi yok :detective: olmaz!

__RebelTurk__ demiş ki:
kesin bir bilgi veya deneyen varmı ?
dresslerin degreesi yok. Biz mod, admin, site manager değiliz ama biliyoruz genede sana bunu bu söylediklerimden birinin mi söylemesi gerekiyor kesin bir bilgi olması için! söyledik pişman ettin :?

virtuez demiş ki:
__RebelTurk__ demiş ki:
denedim olmuyor oldumu sen inanmak istediğine inan dostum git o görevi yap.. ondan sonra buraya surat ifadenin resmini koy :twisted:
kardeş denedinmi diyoruz ben belki deneyen vardır diye söyledim senin cevabına ihtiyacım yok zaten deneyenler için konuşuyorum bi bilgisi varmı diye...Benim konularıma bundan sonra cevap vermezsin olur biter :thumbsup:

Kai

olduser
__RebelTurk__ demiş ki:
virtuez demiş ki:
__RebelTurk__ demiş ki:
denedim olmuyor oldumu sen inanmak istediğine inan dostum git o görevi yap.. ondan sonra buraya surat ifadenin resmini koy :twisted:
kardeş denedinmi diyoruz ben belki deneyen vardır diye söyledim senin cevabına ihtiyacım yok zaten deneyenler için konuşuyorum bi bilgisi varmı diye...Benim konularıma bundan sonra cevap vermezsin olur biter :thumbsup:
olmuyor kardeş denemiştim

Hakketen adam cevap vrcene pişman olmuş.. Ne insanlar var ya insan deel deel de mantık ve akıldan yoksun kişiler __RebelTurk__ bir ufak örnek. Kendine çeki düzen ver !!

Herkez kendine çeki düzen versin. juandiazz akıldan yoksun gibi sözcükler kullanıpda hakaret etme, rebelturk sende biraz daha saygılı ol arkadaş sana yardım etmeye çalışmış.

Net_Warrior demiş ki:
virtuez demiş ki:
__RebelTurk__ demiş ki:
adam zaten denedim olmuyor demis sen üstüne diyosunki ben sana demiyorum deneyenlere soruyorum :think: biraz dikkat et lütfen :detective:
Orda denedim olmuyor ( OLDUMU )!! diyor adam.. Burda oldumu dalga geçme gibi bi anlama geliyor o yüzden öyle diyorum sizin anlayışınızda kıtlık varsa yapabilcegim bişey yok ..

juandiazz demiş ki:
Hakketen adam cevap vrcene pişman olmuş.. Ne insanlar var ya insan deel deel de mantık ve akıldan yoksun kişiler __RebelTurk__ bir ufak örnek. Kendine çeki düzen ver !!
( DEEL ) değil o ( DEĞİLDİR ) tartışcaksak haber ver de beynimi aldırayım durumlar eşit olsun... Türkçede deel gibi bir kelimenin var olmadığını bilmiyorsan kimin akıldan yoksun olduğu ortada...

Yukarı Alt