üçkeredir ışınlandığımda mac start dediğinde dc yiyiyorum bu sadece bendemi war yoksa herkezdemi bu çinliler zaten bi işide doru yapsalar şaşıcam :evil:

Gecenkı Evenntede Böleydi.Bence En Guzel Event Monster Kesıp Jewel Boxun Cıkması ?!!!!!!...

Jewel Box Bu Evente Benzıo.Farklı Yanı Monster Kesıp Bi Kutu Cıkması.O Kutuyuda So-Oka Verıosun.Oda Sana Scrool-Elixir-Lucky Vs vs Bişeler Verıo İşte

H0n0R_ demiş ki:
Gecenkı Evenntede Böleydi.Bence En Guzel Event Monster Kesıp Jewel Boxun Cıkması ?!!!!!!...

sonuna kadar katılıyorum jewel boxlar daha iyiydi bu event iki gün hatasız çalıştı sonra hep hatalı 34lük herada çarım var giriyorum ya canavar çıkmıyo yada 45lik kuşlar çıkıyo haliyle yatıyoruz jewel box eventi en iyisiydi bence sp eventini bilmiyorum oyunu bi ara bırakmıştım heralde o zaman oldu o ama jewel boxlardan ne güzel geyik sonra pandora box filen güzel oluyodu ya acaba joymaxa böle burda anlaşıp çok kişi mail atsak yaparlarmı yine

Ya Bence bu oyun tamamen PARALI .. :wink1: SİTESİNDE FELAN FREE ( bedava ) online oyun DİYO.! Fakat son 2 gündür charıma adam gibi giremiyorum.En fazla 4 kere deneyip masaüstüne atıyor..Oyuna girincede DC verip duruyo..Bu oyunu oynaman için pre şart..Pre içinde para.Fakat ben evin parasını gidip Allah'ın gevurlarına veremem... :wink1:

Yukarı Alt