Takımı
Besiktas
Bizim iki tane kız arkadaş var bulana kadar onlarda kal istersen 3+1 ev bi odaları fazla kızlar geniş rahatlar 1 ay için beni kırmazlar

Bu mesaj frityus rumuzlu uyeden alinti yapildi
frityus demiş ki:
Bizim iki tane kız arkadaş var bulana kadar onlarda kal istersen 3+1 ev bi odaları fazla kızlar geniş rahatlar 1 ay için beni kırmazlar
Benimde eve ihtiyacım vardı ya :!!&%&!

Bu mesaj frityus rumuzlu uyeden alinti yapildi
frityus demiş ki:
Ben ev tutayım İstanbul'a gelsinler?

Takımı
Seçiniz...
Arkadaşlar dün gece bi numaradan mesaj geldi kardeşim ev arıyo musun hala diye ben de evet dedim sonra konuşmaya başladık çocuk Balıkesir merkezden bi çocuk 2. öğretim elektrik babası emekli subay mı neydi baya bi konuştuk en son hani baktık anlaşıyor gibiyiz onunda eve benimde eve ihtiyacım var yarın konuşalım diye anlaştık çocukla.Sonra bu sabah okula gittim sabah 7 de ilk arabaya bindim tam yol 2 saat sürdü saat 9 da dersim vardı 15 dakika geç kaldım şehir içi otobüs falan derken. Neyse saat 9,5 da saldılar bizi öğleden sonraki dersimde iptal oldu gibi bir şey oldu. Benim Akhisar'da oturan bir arkadaşım vardı onu aradım kardeşim napıyon gel ben boştayım gezelim dedim geldi oda oturduk biraz sonra dedi kardeşim gel ev arayalım sana buluruz belki dedi saat 10,30 da aramaya başladık Akhisar'ın okula doğru olan yarısını gezdik yok sahibinden ev zaten ev yok adam gibi 10 ev falan bulduk 5-6 tanesi öğrenciye vermiyor geri kalan çok pahalı en son Akhisarlı arkadaşımla gezerken girdik bi emlakçıya 500 Tl kira + 500 Komisyon dedi (+250 elektrik suyu devir almak için gerekiyormuş.) Ev benim kafama yattı Akhisar'ın en güvenli yerlerinden birinde ev yeri de çok iyi iki sokak alttan okula şehir içi otobüs geçiyor Akhisar'ın en işlek caddesi de bi sokak altında ev çok iyi temizdi yerler laminent duvarların boyası yeni ara kat abi arkadaş gelsin bakalım dedim sonra Kağan(yeni ev arkadaşım olucaz gibi) geldi bu arkadaşın bi akrabası falan vardı ona gittik ben anlattım adam bize bu şartlarda zor bulursunuz falan dedi sonra gittik emlakçıya Kağan, ben, Akhisarlı arkadaşım Kağan'ın annesiyle konuştuk benim pederi aradık falan hepsi onayladı yarın nasip olursa evi tutuyoruz annesi çok heyecanlı Kağan'ın çok iyi birilerine benziyolar valla hani sevinçliler baya bi bende Kağan'ı sevdim baya bi oda lol oynuyor sonra yaptığımız espiriler falan aynı hemen hemen anlaşabiliyoruz kafeye falan gittik hani iyiyiz baya bi inş kazasız belasız tutucaz evi.
Arkadaşlar şans dileyin hani bu iş olacak gibi. :buddha:
250 lira kirayı bölüşsek (150 elektrik su internet gelse aylık) ilk aydan sonra 300 350 liraya bi para çıkar cebimizden, kışın artar biraz elektrikli soba falan yakıcaz. Belki duruma göre bir kişi daha buluruz ama gerek kalmaz inş orada bir iş bulmayı da düşünüyorum iyi dileklerinize ihtiyacım var. pray:

Takımı
Seçiniz...
Bu arada yurtları falan gezdim yurtları dediğim sadece bir tane yurt var cemaat yurdu hani o derece gözümü kararttım gittim işte zaten o yurt bile dolmuş yurt müdürü dedi hani bizim evler var evin çok güzel avantajları vardır bak oraya alabilirim falan direk sordum zorunlu şeyler var mı diye adam dedi namaz zorunlu ve konferans var gibi bir şey dedi bir de yıllık 3750 tl oradan da ümidi kestim zaten babama oraya bakmaya gittiğimi sölediğimde kızdı bana hani son çare ev gibi. :!!&%&!

Takımı
Galatasaray
Neyse iyi böbrek.avi olnazsa np

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Namaz farzmış kaç kaç kaç :D

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takımı
Seçiniz...
Eşyalarım hazır şuan bavulu fulledik halı falan aldım ben bi de perde falan diğer arkadaşın annesi baya bi hazırlamış mutfakta eksik yok(malzeme olarak) perde falan ayarladık yarı yarıya işte bakalım eve internet bağlatıcaz da bir yıllık anlaşması olan ya da hani öle tahattütsüz olan varsa daha iyi olur internet bağlatınca benim masaüstü bilgisayarıda alıcam oraya.

Aman uzak dur cemaat yurtlarından , benim bir arkadaş süleymancıların yurdunda kalıyodu. Sabah namazından sonra , evi temizletiyorlarmış :lolmuch:

Muğlada okurken 2 hafta yurtta kalmıştım.. 2013 yılının eylül ayıydı. 56. yedek iken 2. haftada girdim.

Takımı
Seçiniz...
Her yer aynı olmuyor ki benim arkadaşım 480 yedekten girdi 2 hafta sonra. O kampüsteydi bizim kyk ufak yurt doldu.

seskes

verecek paran yoksa her türlü otostop çekerek halledersin yol işini

Takımı
Seçiniz...
Ben bunları yazıyorum ama işsiz kankilerim okur herhalde. :mrgreen:

Kira 450 tl ye düştü evin içine halı attık neredeyse tüm mutfak gereçleri tamam evde iki tane ufak oda var gaz odası gibi onlarda kalmayacağız bir tane büyük oda var balkonlu onda iki kişi kalacağız televizyon falan orada kalacak. Pazartesi nasipse internet bağlatıcaz bir yıllık tahattütü olan bi internet sağlayıcısı arıyorum şuan. Elektrik suyu açtırdık bir tane oturma odamıza masa bir de mutfağa masa attık televizyona kablo var antenden ama uydu alıcısı yok inş antenden gelen kablo çalışıyordur bi uydu alıcı ile yırtarız. Evde şuan ki eksikler ocak, buzdolabı, iki çekyat, internet demirbaş eksikler bunlar ocağı ben hallettim tüp buldum bir tane ocakta bi tanıdığımız verecek pazartesi çekyatları alacağız tanesi 150 tl den sıfıra yakın hani kaplamaları yeni süngeri sağlam yayları taş gibi sağlam bir şey sıfıra yakındı. İnterneti de bulursak 1 yıllık alacağız. Evdeki işler bitince before-after koyucam buraya iyice heyecanlanmaya başladım. :) :)
Kirayı 225 tl olarak ikiye böleceğiz faturaları falan 100er tl bölüşsek(ki o kadar gelmez herhalde) 325 tl ayda 50 şer lira gıda alsak 375 tl aylık 40 lira şehir içi otobüs ücreti(tabi bunlar maximum değerler) hemen hemen otobüsle git gel aynı olacak hem yolda gebermem hem yerimiz yurdumuz belli olur. Arkadaşımın ailesi on numara insanlar ben otobüsle eve döndüm bugün adam yolda 10 kere aradı vardın mı varmana ne kadar var falan filan, babam bu kadar aramıyor. :lolmuch:

En önemli noktaya geleyim ev arkadaşım da on numara tabi daha belli olmaz evin için de çıkar her şey ama çok iyi olacağını düşünüyorum en azından beraberken eğleniyoruz onu fark ettim. :popcorn:

Superonline'ın üniversite öğrencilerine özel 1 yıllık taahhütlü kampanyası var ondan bağlatabilirsin

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
A101'de buzdolabı var , tezgah boy bir incele istiyorsan. Buzdolabını sakın büyük alma , küçük ofis buzdolabı gayet ideal , ben evde onlardan kullanıyorum.
Superonline'ın öğrenciler için 1 yıllık paketi var ama onlarda superonline var mı bilmiyorum.

Hayırlı olsun bu arada :)

Yukarı Alt