BeyLer Avrupalıların buffları muhteşem ve bunun yanında bırcok 64+ adamın stallda sılahlarını inceledım ve bızım 72+5 72+6 sılahlarla 64+4 ( eurp) sılahlar nerdeyse aynı
Bu avrupalılar oyuna yeni başladı hıc avrupalı olmadıgından bunların kasması ıcın verılen gecıcı bır avantajmı yoksa bole kalıcakmı ? Cok sayıda arkadasım EURP. skıllerın vs. yeniden duzenlencegını duydum ! konu hakkında bılgılelerın olanlar lutfen yazsın

Mesela 67 lvl warior 74-76 lvl Niya sNıper - Hunterlarda kasıyor !! 2 atıo sadece :@@

İŞTE İNANMAYANLAR İÇİN RESİMLERİ ! ! ! ! !

CHARIN NORMAL HALİ >> http://img338.imageshack.us/my.php?image=vortex1fz1.jpg

NORMAL VURUŞU >>>>> http://img338.imageshack.us/my.php?image=vortex2hu5.jpg

KNOCK BACK :lol: >> http://img338.imageshack.us/my.php?image=vortex3fg3.jpg

VE İŞTE CRT. >>>> http://img338.imageshack.us/my.php?image=vortex4ai7.jpg

BU VİDEO KACMAZzzZzzZ Cool >>>>

http://www.youtube.com/watch?v=oIr0n4Lm ... ed&search=

YANLIZ CRT. WURAN CROSSBOW UN BUFFLARINA DİKKAT % 75 PHY. ATTACK + % 75 PHY DAMAGE ....VS. VERIO BUNA KARŞIN HP Yİ % 50 REDUCE EDIO YANİ YARIYA İNDİRIO .

ÖLE BİŞİ BİZİM BOWCULARDA OLSA ohoooo :lolmuch: :lolmuch:

pfffffff

Aileden
geçici olan birşey değil lakin onların silahlarında da 2 özellik yani hem mag hem phy olayı yok
sanırsam baktığın silah wizrdın silahıydı ve onda sadece mag attack var
chardada zaten sadece mag def var .

dR.NooB demiş ki:
BeyLer Avrupalıların buffları muhteşem ve bunun yanında bırcok 64+ adamın stallda sılahlarını inceledım ve bızım 72+5 72+6 sılahlarla 64+4 ( eurp) sılahlar nerdeyse aynı
Bu avrupalılar oyuna yeni başladı hıc avrupalı olmadıgından bunların kasması ıcın verılen gecıcı bır avantajmı yoksa bole kalıcakmı ? Cok sayıda arkadasım EURP. skıllerın vs. yeniden duzenlencegını duydum ! konu hakkında bılgılelerın olanlar lutfen yazsın

Mesela 67 lvl warior 74-76 lvl Niya sNıper - Hunterlarda kasıyor !! 2 atıo sadece :@@
67 lvl warior orda 5 dakka kassin bende goriyim orda 80 warior kasamaz be sallamayin smdi bana 67 ken onlar 3 k wuruodu (full str blade im) garment giymeme ramen onlar armor giyiyo we shieldleri yok 5 k damage yeseler bile 15 saniyede 1 pot basarak daha 30 saniye dolmadan olurler atarken biraz sallmadan atin

ayrica awrupalilari bukadar buyutuyosunuz gorcez bakalm 80 olsunlar ozmn belli olcak

66 lvlim pure int im 5900 lerde canım var yani hp ve str basılı str ler 5 4 3 yani kötü deilim 64 lvl warior tek te aldı 6k+ vurdu çok gzl buffları var

EXC123 demiş ki:
dR.NooB demiş ki:

67 lvl warior orda 5 dakka kassin bende goriyim orda 80 warior kasamaz be sallamayin smdi bana 67 ken onlar 3 k wuruodu (full str blade im) garment giymeme ramen onlar armor giyiyo we shieldleri yok 5 k damage yeseler bile 15 saniyede 1 pot basarak daha 30 saniye dolmadan olurler atarken biraz sallmadan atin

ayrica awrupalilari bukadar buyutuyosunuz gorcez bakalm 80 olsunlar ozmn belli olcak
AYRICA ADAM ORDA BIRAK 5 DAKKA SNİPERLARIN KESME GOREVININ 1.' NI BITIRDI ! ! 1 HP POTU KALDI QUESTIM BITICEK POT VERIRIMISIN DEDI ! ADAMA CANVARLAR WURAMIO SATEN

benim aklımda bi şüphe kaldı niye exp points ve sp point geldiğini gösteren pencereyide kapadın ordan sana kimse mesaj atamaz kimsenin ismi geçmez yada başka bir ihtimalle sen vurdun niyalara senin vuruşlarının sanada exp geldiği için kapatın oralarının açık şeklinide koyarsan tüm şüpheleri ortadan kaldırırsın.

Zaten ıstesemde o kadar wuramam lvl 68 im bu 1
2 ise adamın ismi Vortex1337 söyluorum server: olmypus ısteyen pm atsın adam saten 24 saat snıperlarda kasıor gıdın yanına
3 ise orda guılden brılerı cıkıp gırdı ondan onların ısımlerının gozukmesını ıstemedım sacma gelıcek ama napıyım bı sekılde ulasıp bısıler olursa suclu olmak ıstemem :lol: . Ayrıca orda özellikle lvl 68 oldugumu vurgulamak ıcın orayı boş bıraktım ve Aslında bu bi gercek ama kabullenmeyen arkadslar ıcın ugrasıorum onlara kanıtlamak sadece amacım Cool

AYRICA BEN NIYAYA VURSAM ELIMDE MUTLAKA IMBUE SKIL GOZUKUR YADA SKIL ŞEKLI VB. SATEN O KADAR WURAMICAMI BILIO HERKES :lol: UZATMANIN ALEMI YOK YAWF :lol:

sadece şüphe idi guilden adamların çıkıp girmesi fln hiç aklıma gelmemişti imbue gözükmek zorunda değilki 5sn lıkte imbue var 7 sn likte :lol: extraokk

bukadar yuksek wurabilcegini dusunemistik adam benimle ayni wuruyo ki ben 79 lvl im yatirla 5500 wuruorum adam ayni wuruyo ama is pvp de bbelli olur 15 saniyede pot basarken pvp de napabilcegini merak ediyorum :lol: ozellikle nukerlerden tek yemeleriyle unlenecekler gibi gozukuyo full str armor :lol: bu adama sole niya magelere gitsin bakalim kac damage yiyo ss istiyoruz :lol: dikkat etsin de niya mageler tek atmasin :lol:

Yarın adamı bulursam general kestırcem :lol: Başka ss bulmaya calışcam Belkı Lord felan keser adam Cool Gecen gordum kendı gozlerımle adam lord cıktıgında arenadaydı 1 -2 attack yaptı ama foto cekemedım Sad DarkPact dıe bı adam war herıf 80 lvl garment adama 7 k wurdu peşine 8,7 gıbı bısı wurdu adam 66 lvl wızard :lol:

ewt silahları yüksek ama unutma onlarda el yakma yok yani eşit sayılır doğru bufları baya bi yüksek ama silkroadın forum sayfasında daha sonra buflarla ilgili bir geri çekme olacağı söyleniyor lakin resmi bir çıklama yok ama yindede söylemedn geçemicem nasıl oluyor anlamadım ama 68lvl europa bow cu 5.6k vurdu bana 75lvl glaveyim 2 skilde beni yere indirdi bilemiyorum matematiksel olarak durum eşit göüküyor buflar hariç ama inanınki bufları süper

Yukarı Alt