Warlock/Cleric char robe mi giymeli yoksa light armor mu? Robenin avantajları neler? Light armorun avantajları neler? Bilgi verebilir misiniz...:)

aga bn sro daki nerden baksan tüm karakterleri denedim ama bi türlü 25 lwl üstü olamadım çünkü farm hep zorluyodu farm yapmaktanda nefret ediyorum bna onerebilecegin bi char ypılandırması warmı hem elenceli hemde ptlerde iş gren we uniglerde srun çekmeyen bide sro da bn meslek yapmayı sewiyorum ona uyan bi char warsa sloyebilirmisin chinli weya avrupalı fgarketmez pwp o kadar onemli degil

emrecansaribiyik demiş ki:
warrior two handed yanına one handed mı yoksa axe mı
pvp charı yapmayı düşünüyorsan ikisi de işine yarıyacaktır,ki amacın buysa ikisini aç derim,
one handedda shield trash(knock-back/dull verir),ve dual axede bi skill vardı adını unuttum stun veriyor

Yine bu charı partide kasman gerektiğinde elinde shield olacağından one handed acman daha doğru olur(Extra Phy.def veriyor çünkü)

Kısacası yeterli sp varsa ikisini de ac derim :)

rogue(dagger) - warlock pure str ne giymeli item olarak? ilk robe dusundum ama sonra tek rakibimizin warrior/cleric oldugu aklima geldi.. sizin fikirleriniz nedir?

Arkadaşlar crossbow veya bow kullanmak istiyorum.Buna göre;
ATTACK:çok yüksek
DEFANS:zayıf(gerek yok)
VURUŞ MESAFESİ:çok yüksek
SERİLİK:çok yüksek
Bu özelliklere sahip bir karakter için ırk,zırh,stat ve master olarak ne yapmalıyım.

Arkadaşlar wizard/bard ya da Wizard/Cleric açmak istiyorum. Ama bir türlü karar veremedim. Sizce hangisi olmalı neden? Kasarken hangisi daha kolay kasılır,max lvlda hangisi daha çok iş görür. Kale savaşlarında,FWde hangisi daha çok işime yarar. Ve ne kadar sp kasmalıyım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba
Yaz gelmesiyle yeni char yapılandırmaya başladım.Şuanda SP biriktiriyorum 100k birikti bile Bard açmak istiyorum hızı ve PTlerde aranan isim olması sebebiyle ama Yan buildi ne açmalıyım bana pasif skilleri güçlü bişeyler lazım..Kasılırken bardı kullancam.
cevabınızı bekliyorum ?

Yukarı Alt