Jacabo demiş ki:
serkan258 demiş ki:
başer bence sen cross+bard yada wizard+bard yap en sağlam atak bu charlarda daggerde güsel ama hayvanın altına girmek zorunda fln kalıo o yüzden pek sevmiom yoksa görsel acıdan süper bi char ?!!!!!!... ?!!!!!!... ?!!!!!!... :mrgreen:
aynen dostum ben uzaktan çakmayı sewiyom ?!!!!!! mobsların ayağına gitmek koyuya bana. onlar gelsin benim ayağıma :mrgreen:
Yürü Be Kanka Be :D

Ozaman X5 exp yapsınlar pt mobları koysunlar :mrgreen:
ileride açılacak bi server bu şekilde olabilir inanıyorum

Bu Serverda Olsa Daha İİİ Olurdu..Düşünsene Yİne Böyle Bir Cuma GÜnü Gece YArısı 12-1 Suları :) Ertesi GÜn OkUL--İş YOk SABAHA kAdar Sro Oynama Şansı.. Kurmuşsun Bi Tane EU party Cavede..Partyi Ext Üyeleri Fullemiş..0 Lag 0 dC..Önümüzde Cola-Cips Abur Cubur İşte..Bi Yandan Kasıp Bİyandan Muahbbet Edit DİER yandanda Tıkınıoz Ohh ne Güzel Olurdu BEa :mrgreen: :mrgreen: ?!!!!!!..... :santa:

Cuma cuma oyunmu oynanır yaw çık gez dolaş karı kız oooh 10 numara

Sabah Karı Kızla GEz Gecede Sro Oynarsın..Hayalin İçine Ettin HA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jacabo demiş ki:
serkan258 demiş ki:
başer bence sen cross+bard yada wizard+bard yap en sağlam atak bu charlarda daggerde güsel ama hayvanın altına girmek zorunda fln kalıo o yüzden pek sevmiom yoksa görsel acıdan süper bi char ?!!!!!!... ?!!!!!!... ?!!!!!!... :mrgreen:
aynen dostum ben uzaktan çakmayı sewiyom ?!!!!!! mobsların ayağına gitmek koyuya bana. onlar gelsin benim ayağıma :mrgreen:
Valla CrossBow da iyi gibi ama bilmiyorum valla uzun zamandır Dagger kasasım var.Çok seri yaw dagger taklaları hele süper ya.Ayrıca daggerda hızlı koşmayı %100 yapan bişi var çok süper ya.Ayrıca görünmezlik görmek için bi skill daha var o da çok süper.Ama bişi diyemem daha sağlıklı bilgi edinmek için yapılandırmalara bakın derim sitedeki ?!!!!!!!

Jacabo demiş ki:
ferosero demiş ki:
Hayatta wizard açma aççaksan warrior+cleric crossbow+cleric dagger+clericc yada kasılmak istiosan bard+cleric tabi bide unique kesmek istemiyosan.
hoppala ya kafam allak bullak olduu 8O 8O

anket acacam ne olayım diye ?!!!!!!
hiç kafan karısmasın bizim yoldan devam :wink1: ?!!!!!!! :santa: :santa: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jacabo demiş ki:
ferosero demiş ki:
Hayatta wizard açma aççaksan warrior+cleric crossbow+cleric dagger+clericc yada kasılmak istiosan bard+cleric tabi bide unique kesmek istemiyosan.

Yaw sen beni dinle canavar ayağına gitmek istemiyosan CrossBow aç bak asla pişman olmıcaksın.Pişman olursan gel söle bana.(Çok mu büyük konuştum) :mrgreen:

ganigani demiş ki:
Jacabo demiş ki:
ferosero demiş ki:

Yaw sen beni dinle canavar ayağına gitmek istemiyosan CrossBow aç bak asla pişman olmıcaksın.Pişman olursan gel söle bana.(Çok mu büyük konuştum) :mrgreen:
diorum yha abi ya wizard+bard yada cross+bard ?!!!!!!... ?!!!!!!... ?!!!!!!... ?!!!!!!.. :?!!! :?!!! :mrgreen: :mrgreen:

KolerA demiş ki:

Bu Serverda Olsa Daha İİİ Olurdu..Düşünsene Yİne Böyle Bir Cuma GÜnü Gece YArısı 12-1 Suları :) Ertesi GÜn OkUL--İş YOk SABAHA kAdar Sro Oynama Şansı.. Kurmuşsun Bi Tane EU party Cavede..Partyi Ext Üyeleri Fullemiş..0 Lag 0 dC..Önümüzde Cola-Cips Abur Cubur İşte..Bi Yandan Kasıp Bİyandan Muahbbet Edit DİER yandanda Tıkınıoz Ohh ne Güzel Olurdu BEa :mrgreen: :mrgreen: ?!!!!!!..... :santa:

Sabah Karı Kızla GEz Gecede Sro Oynarsın..Hayalin İçine Ettin HA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sabah karı kızla yatak paylaş gündüz o yorgunlukla SRO oyna akşam yine dışarı fırla ama busefer karı kıza değil erkek erkeğe eğlenmeye :mrgreen: gece gel yine sro oyna hatta ve hatta ben hazırlanıp çıkıyorum bugün cuma :twisted:

Arnildcivardagezer demiş ki:
KolerA demiş ki:

Sabah karı kızla yatak paylaş gündüz o yorgunlukla SRO oyna akşam yine dışarı fırla ama busefer karı kıza değil erkek erkeğe eğlenmeye :mrgreen: gece gel yine sro oyna hatta ve hatta ben hazırlanıp çıkıyorum bugün cuma :twisted:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ?!!!!!!...

UniqueBladeR demiş ki:
Oyun bi açılsın bütün yapılandırmalardan açarsınız :/
Hepsini açarız artık kendi kendimizi kasarız wizard oynarken xbow geldi diyelim bizden güçlü hemen çıkıp gir kendi xbow'una kes onu :twisted: :twisted: (ne bicim cümle kuruyorum ya kimse anlamaz heralde :twisted: )

Yukarı Alt