Bu şu demek değildir :" Her chinese char açan bencildir
Sorun şu cümleden çıkıyor ki nasıl çıkıyor anlamıyorum..Açıyım biraz "chine char açanlarda bencil değildir" Demek istiyor Adem'in her kelimesine katılıyorum.Yaşını söylemen seni daha fazla düşürür..

Neyse gelelim konuya evet 15 sn pot zorluyor ama daha bende o kadar yüksek bir eu kasmadım ama başladım kasmaya yavaş yavaş.Bunu 80+ Eu lara sormak lazım..Ama onlarında bir bildiği vardırki 15 sn yapmışlardır..

_Alone_ demiş ki:
Sorun şu cümleden çıkıyor ki nasıl çıkıyor anlamıyorum..Açıyım biraz "chine char açanlarda bencil değildir" Demek istiyor Adem'in her kelimesine katılıyorum.Yaşını söylemen seni daha fazla düşürür..

Neyse gelelim konuya evet 15 sn pot zorluyor ama daha bende o kadar yüksek bir eu kasmadım ama başladım kasmaya yavaş yavaş.Bunu 80+ Eu lara sormak lazım..Ama onlarında bir bildiği vardırki 15 sn yapmışlardır..

dostum şimdi size +80 bir eu olarak 1-2 tüyo vereyim.
kasıyosunuz botla diyelim vigor x-large ları alın yerden.yani botu ayarlayın o alsın.
ve diyelim xbowsunuz,extreme açmayın.yavaş da olsa kasın.

ne zaman 100-150 vigor topladınız,o zaman extreme i açıp vigoru can yüzde 50 ya da yüzde 40 ın altına indiginde kullanın.göreceksiniz bu pot olayı ortadan kalkıyor gibi..

böylece 2-3 giant yada 5-6 mob gelmedikçe yatmazsınız 2 şekilde de.

2easy4me demiş ki:
_Alone_ demiş ki:

dostum şimdi size +80 bir eu olarak 1-2 tüyo vereyim.
kasıyosunuz botla diyelim vigor x-large ları alın yerden.yani botu ayarlayın o alsın.
ve diyelim xbowsunuz,extreme açmayın.yavaş da olsa kasın.

ne zaman 100-150 vigor topladınız,o zaman extreme i açıp vigoru can yüzde 50 ya da yüzde 40 ın altına indiginde kullanın.göreceksiniz bu pot olayı ortadan kalkıyor gibi..

böylece 2-3 giant yada 5-6 mob gelmedikçe yatmazsınız 2 şekilde de.

Süper bir teknik vigorlarinda small oldugunu hesaba katarsan ve sana %25 olarak ekstra verdigini var sayarsan ki birde bunun üstüne 3 sn de bir içtiğini düşünürsen chinese hesaptan hiçbir farkin kalmaz tabi small vigorlari toplamak oldukça zor satanlarda bu işin ticaretini çözmüş durumdalar o yüzden maliyeti yüksek oluyor ama çözüm budur

Ayrıca Ne Gerek Var Ki :D Recovery Divisionla Pot Almaya bile gerek yok D:

Ewt Holy Recory divison pot gibi bildin.4-5 snde bir 2100 kusurdu galiba can basıyor.Daha cok açılmadı herkesde holy division o yuzden acısını daha çekmedinz.90 lwl wizard/cleric canlı canlı izledim.Bless spell bi 45 sn,barrier bi 20 sn kurtarıo tabii holy divisonla bunları acınca.o Topam 60sn'dede ztn bi wizarrdan kacmak zor olur.

A.T.P demiş ki:
Benim yazdığımı okumamışsın ya da ne demek istediğim anlamamışsın. Alıntı yaptığın kısmın al tarafındakini tekrar okur musun?

Buyur bu da sana örnek, levelleri yükseldiğinde parti yapmayı bırakırlar konusunda haksızsın !

- Resim Silinmiş.

resimdeki buffları görüyor musun? işte Avrupa parti demek budur.
Beyler tmm tartışmayın herifler yapmış düzeltilebilseydi düzeltilirdi saten 15sn olmuş pot basması ne olmuş yani pot basmıyomu basıyo sorun yoq zevkler ve renqler tartışılması yasaqtır okadar :lol: :D :lol:

bu arada A.T.P senn char ın hp az deilmi ? o kadrda buf var hiç can fln veren yoqmu ben char var 71 lv canı 5.5k

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
DaNG3R demiş ki:
Beyler tmm tartışmayın herifler yapmış düzeltilebilseydi düzeltilirdi saten 15sn olmuş pot basması ne olmuş yani pot basmıyomu basıyo sorun yoq zevkler ve renqler tartışılması yasaqtır okadar :lol: :D :lol:

bu arada A.T.P senn char ın hp az deilmi ? o kadrda buf var hiç can fln veren yoqmu ben char var 71 lv canı 5.5k
O gördüğün HP'yi 2 ile çarp 1,000 HP çıkart , gerçek HP'yi bulacaksın.
Yani
(5455x2)-1000 = ??

A.T.P demiş ki:
DaNG3R demiş ki:

O gördüğün HP'yi 2 ile çarp 1,000 HP çıkart , gerçek HP'yi bulacaksın.
Yani
(5455x2)-1000 = ??
eet onu unutmuşum pardn skill canı yarılıyo attak 2x tmm taktım köfteyi

bannedddd

Buralıyım
Valla ben 86 lvl rogue kastım. Her zaman tek basıma takıldım. Evet yardımlaşma diyorsunuz iyi hoş güzel de bu her server'da olmayan bir şey. Mesela Neptune'de belirli adamlar vardı 5-6 tane onlar her gün 1-2 saat falan party yapıyorlardı. Tabii moblar'ın lvlleri düşük geldiği için pt'ye ara sıra katılıyordum. Bu yüzden demek istediğim ne olacağı belli değil kimseye güvenmeyeceksin; çoğu zaman tek başına takılmak daha mantıklı.. Çünkü istediğin zaman istediğin party bulamıyorsun yeni serverlarda..

Pot konusunda ise; ben kendimden 4lvl düşük mobda kasardım her zaman ve extreme açardım ve cok rahat kasılırdı. Çünkü extreme açmayınca ciddi x-bow'un vurusları sizleri deli edebilecek basitlikte.. (: Böyle yapınca pot sorunu falan kalmıyor çok rahat yatırıyorsun çünkü mobları.. :wink1: Eğer bir de yan mastery bard ise noise sayesinde pot sorunu iyice ortadan kalkıyor. (:

Harmonia demiş ki:
Valla ben 86 lvl rogue kastım. Her zaman tek basıma takıldım. Evet yardımlaşma diyorsunuz iyi hoş güzel de bu her server'da olmayan bir şey. Mesela Neptune'de belirli adamlar vardı 5-6 tane onlar her gün 1-2 saat falan party yapıyorlardı. Tabii moblar'ın lvlleri düşük geldiği için pt'ye ara sıra katılıyordum. Bu yüzden demek istediğim ne olacağı belli değil kimseye güvenmeyeceksin; çoğu zaman tek başına takılmak daha mantıklı.. Çünkü istediğin zaman istediğin party bulamıyorsun yeni serverlarda..

Pot konusunda ise; ben kendimden 4lvl düşük mobda kasardım her zaman ve extreme açardım ve cok rahat kasılırdı. Çünkü extreme açmayınca ciddi x-bow'un vurusları sizleri deli edebilecek basitlikte.. (: Böyle yapınca pot sorunu falan kalmıyor çok rahat yatırıyorsun çünkü mobları.. :wink1: Eğer bir de yan mastery bard ise noise sayesinde pot sorunu iyice ortadan kalkıyor. (:

yalaaaaaaaaaaaaaaan.
84 falanken generallerde yanımda kasıyodun unuttun mu can ?
giant geldi mi haşlıyodu seni bi güzel..tabi extreme açıkken.
female charından hıaa,öhüü diye sesler geliyordu valla :)

ps: dedigim gibi arkadaşlar.vigor tek çare.
ya da ilkercindik' in dual wep için bi programı var minnacık.
yan build cleric ise durup durup division basarsınız.

bannedddd

Buralıyım
2easy4me demiş ki:
Harmonia demiş ki:

yalaaaaaaaaaaaaaaan.
84 falanken generallerde yanımda kasıyodun unuttun mu can ?
giant geldi mi haşlıyodu seni bi güzel..tabi extreme açıkken.
female charından hıaa,öhüü diye sesler geliyordu valla :)

ps: dedigim gibi arkadaşlar.vigor tek çare.
ya da ilkercindik' in dual wep için bi programı var minnacık.
yan build cleric ise durup durup division basarsınız.
83'te evet doğru giant'da yatıyordum ama 85'e kadar orda kastım ve 84-85 hiç yatmadım kime yalancı diyorsun? Benim char'ı benden daha mı iyi bileceksin? Ayrıca ben senin yanında değil, sen benim yanımda kasıyordun. :wink1: :)

ya can kandırma milleti yol al yav.
iyi ki bi spot istedik hemen senin yanında kasar olduk.
bot için istemiştim onu da.
ayrıca gayet de yalıyodun yeri çat çut.

bannedddd

Buralıyım
Sen ilk önce düzgün konusmasını öğren benle artık bi bağlantın yok istediğin şeyi söylemezsin. Çok iyi hatırlıyorsun ya 84-85 lvl imi fln. Neyse uzatma.

terbiyemi bozacak birşey yapmadım can düzgün konuş diyemezsin anladın ?
+ çok iyi hatırlıyorum oyundaki her saniyeni.
ortada "uyarı" verilecek birşey yok.

bannedddd

Buralıyım
Forum üzerinden hiçbir şekilde kötü konuşamazsın. Yol al mol al dersen uyarıyı da alırsın. Neyse uzatmanın manası yok cevap vermeyeceğim daha. :wink1:

Harmonia demiş ki:
Forum üzerinden hiçbir şekilde kötü konuşamazsın. Yol al mol al dersen uyarıyı da alırsın. Neyse uzatmanın manası yok cevap vermeyeceğim daha. :wink1:
uyarı vermen bazı gerçekleri hiç değiştirmez aklında bulunsun.
neyse bi mesaj daha atmayacagım ben de.

ya zaten çin 5 k vuruyorsa avrupa 10 k vuruyor bide seri pot gelse çin karakterler çok dandik olur

Yukarı Alt