Apt

rank8
Oyundan soğumaya başladım iyice.Çoğu karakteri denedim.25 lwl cross bow ile 19 lwl chakji worker'ın party sine daldım 2 canla kurtardım.Ayıca 3 tane tiger ın saldırısına dayanamıyo.31 lwl warriorla 35 lwl Hun Archer ları kesebiliom ama 25 lwl wolf partsine yatıyom.Wizard desen zaten gelen giden tek atıyo :D

Sölemek istedigim şu kendi lwl imizdeki hatta bikaç lwl üstümüzdeki general mob ları zorlanmadan kesebilioruz ama kendimizden 5-6 lwl düşük party moblarını biyerimizden kan gelinceye kadar kesemioruz.Bota bırakmak istiom ama giant yada party çıkar die bırakamıom.

Avrupa charlarının bi üstünlüğü falan yok.Daha fazla damage vuruyorlar ama crossbow un extreme skili basmazsan vuramazsın onu basınca atağınız neredeyse 2 katına çıkıyor ama canınız ve defansınız yarıya iniyo.
Yada daggerin desperate si neredeyse defansını 0 lıyo.
Birde bunlara 15 saniyede bir pot basmasını eklersek,lwl nasıl kasalım?yanlış söledim galiba kasmaktan çok öldüğümüz için lwl nasıl düşülür desem daha doğru olurdu :D

Ayrıca seri pot gelicek diolar ama sitede araştırdım bulamadim bilen warmı?

Benden bukadar bu konuyu okuyupta yorum yazanlara teşekkürler..

sLaYeR_ demiş ki:
TheDeapy demiş ki:
kasanlar kasıyor ayrıca pvpleri düşün ozaman seri pot içen wiz ortada tek adam bırakmaz..
pot içse nolur gelen geçen tek atıyo daha kalkmadan iniyosun
Emin misin gelen geçenin tek attığına? Sen oynamayı bilmiyorsan tek yemen doğal.
Gelen geçen Wizard'dan tek yiyor demeye çalıştıysan haklısın.

Arkadaşlar 30-40 lvl char kasıp, değerlendirme yapamazsınız. Önce bir kasın bakalım 60-70 hatta 80 lvl ,sonra gelin ya bu charın eksikleri şunlar, bir işe yaramaz. diyebilesiniz.

Ha şunu da hatırlatayım. Avrupa karakterlerin oyuna neden dahil edildiği konusunda hiçbir fikriniz var mı? Yoksa ben size açıklayayım.
Avrupa karakterler oyundaki yardımlaşmayı pekiştirmek, dostluk kurulmasını sağlamak için getirildi.
Bir Wizard'ın canı az,defansı düşük olabilir.Ama Wizard'ın yanına bir warrior verin bakalım. Ölümsüz bir takım oluştururlar. Wizard / Cleric ve Warrior / Bard .

Kısaca şunu söyleyeyim. Bencil olan,kendinden başkasını düşünmeyen, ben tek kasarım,kimseye yardım etmem diyen Chinese karakter açar. Ama ben dostlarımla kasarım, eğlenceli partiler yaparım diyen EU char açar oyunun tadına varır.
Bu şu demek değildir :" Her chinese char açan bencildir "

EnDZoNe

A.T.P demiş ki:
Kısaca şunu söyleyeyim. Bencil olan,kendinden başkasını düşünmeyen, ben tek kasarım,kimseye yardım etmem diyen Chinese karakter açar. Ama ben dostlarımla kasarım, eğlenceli partiler yaparım diyen EU char açar oyunun tadına varır.
Bu şu demek değildir :" Her chinese char açan bencildir
o şahri fikrin..ben bencil biri oldugumu düşünmüyorum çinli bi çarım var gayette yardim severim .hatta bu yüzden çarim bile soyuldu euro çar açtım yardim ediyorum demek cok garip bi savunma bence bu çinli bi çarın force açip yardim amaçlı açtım verdigi zehieler umrumda degil division bleed vital ler hiç biri umrumda degil sadece reslemek istyiyorum milleti demenele ayni şey yani .. çinliler de parti kurabilir hemde kendini parazit misali başkasına kastırmadan.. euro çarı sadece damage manyagı olanlar ve kolay kasilmak istiyenler açar hele bi wizart veya xbow açmıssan birine yardimdan soz etmen bile komik .. açtigin çar türü ks yapmaya odaklı bi çar türü oldugundan soyluyorum bunu .. ayrica eurolar genelde biraz düşük lwller se partiye girerler amaçlarıda yardim etmek degil daha iyi kasilmaktir lwl leri yükseldiginde parti oalyinida birakirlar... Haksizsam haksızsın diyin..

Benim yazdığımı okumamışsın ya da ne demek istediğim anlamamışsın. Alıntı yaptığın kısmın al tarafındakini tekrar okur musun?

Buyur bu da sana örnek, levelleri yükseldiğinde parti yapmayı bırakırlar konusunda haksızsın !

- Resim Silinmiş.

resimdeki buffları görüyor musun? işte Avrupa parti demek budur.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

EnDZoNe

partinde kaç tane çinli çar var ? kendinle çelişiyosun yine eurolar yüksek damage vurur diyoruz girsene 3 tane blade 4 glavinin yanıan partiye madem yardim seversen...bende girerim 6 7 tane wizart celerigin odlguu partiye hemde bayila bayila .

Seri pot gelmiycek buna yuzde yuz grantı veririm...
Bu arada EndZone_,sana sunu demek istiyorum.Emin ol eger her zaman party yapıcak arkadasların varsa,dunyanın en zevkli kasılası charları eulardır.Biz 10 kişyidk,tm uygun rakam bence ve en yuksek ve en alcak lwl arasında sadece 5 lwl vardı.Boel bir guild kurduk.Muthis dengeli bir party olurdu.2 warrior,3 wizard vardı(biri hep cleric olurdu),1 tanede warlock vardı.Tek basıma kastıgımı 1 ay okul fln takamdık oturduk bunu kastık.1 ay sonra en az 62 lwl en fazla 66 lwl arkadaslarımız vardı.Cave'de 55-58 lwl arasında gunde 1 lwl atlardık.Ztn hayatımda ciddi Silkroad sadece bu 1.5 ayda oynadım gerisi bot dene sacmalık.Bole 10 kişi bul,bide imkanınız varsa hepiniz mikrofn alın(oynarken konusmka caok zevkli oluyor) sıkıntının dibinden tepesine vurabilrisn.Su an trafficde yok new serverlarda.Para bile vermenize gerek kalmaz.

EnDZoNe_ demiş ki:
partinde kaç tane çinli çar var ? kendinle çelişiyosun yine eurolar yüksek damage vurur diyoruz girsene 3 tane blade 4 glavinin yanıan partiye madem yardim seversen...bende girerim 6 7 tane wizart celerigin odlguu partiye hemde bayila bayila .
Avrupa parti diyorum,sen gelmiş gir glavierin,blader'in partisine diyorsun.
Hangi chinese karakter beni koruyabilir? Hangi chinese bana buff basabilir? kasarken yardım edebilir?
Chinese charı kara düzen koy bota,git eğlenmene bak.oyun anlayışı bu değildir.oyun bota bırakıp, 10 saat sonra gelip item düşmüş mü diye bakmak değildir. Oyun eğlenmek için vardır,hoş vakit geçirmek için..
benim ne demek istediğimi anlamıyorsun, anlayacağını da sanmıyorum.

İyi günler sana.

EnDZoNe

anlamıyorum cunki cinli çar açanlara bencil demişsin .dedigim gibi bencil biri oldugumu düşünmüyorum . partide kurabiliyorum .. Çinli bi çarım olgudu için partide olsam bile bota birakabiliyorum .Bottayken muhabbet edebiliyorum ve bu bana daha çok zevk veriyo işin garibi kasılırken aldıgımdan zevkten daha cok zevk aldigim 3 şey var job pwp guild ve kale şavaşları..Job ta trader lara yardim edebilmek için ölümsüz bi çara ihtiyacim var bunuda en iyi blade ile sagliyorum . Bi trader in calinmiş mallarini 2 3 kişinin elinden kurtardigimda aldigim zevk i tarif bile edemem sana ...

EnDZoNe_ demiş ki:
anlamıyorum cunki cinli çar açanlara bencil demişsin .
harbi okuma özürlüsün. kusura bakma ama, okuduğunu anlama özürün var.
altına ne yazmışım ?
" Ha bu demek değildir ki her chinse char açan bencildir. " bunu göremediysen ya da kendini bencil hissediyorsan bu benim sorunum değil.

EnDZoNe

ya canım kardeşim alıntı yapmısım alıntının son cumlesini okurmusun sen mi alzaimer sin benmi okuma bilmiyorum ?

EnDZoNe_ demiş ki:
ya canım kardeşim alıntı yapmısım alıntının son cumlesini okurmusun sen mi alzaimer sin benmi okuma bilmiyorum ?
ben de diyorum ki alıntı yaptığın yerin son cümlesini tekrar oku. okumayı sökemediysen birbilene danış.

EnDZoNe

neyse uzatmiyicam seninde anlama özürlü oldugun belli .. ayrica mode sensin ben degil ben degil bnm forumda yapabiliceklerim belli seninkilerde .... şöyle alinti yapip kapatiyorum
(Kısaca şunu söyleyeyim. Bencil olan,kendinden başkasını düşünmeyen, ben tek kasarım,kimseye yardım etmem diyen Chinese karakter açar. Ama ben dostlarımla kasarım, eğlenceli partiler yaparım diyen EU char açar oyunun tadına varır.
Bu şu demek değildir :" Her chinese char açan bencildir ")

bu senin yazdigin

(o şahri fikrin..ben bencil biri oldugumu düşünmüyorum çinli bi çarım var gayette yardim severim .hatta bu yüzden çarim bile soyuldu euro çar açtım yardim ediyorum demek cok garip bi savunma bence bu çinli bi çarın force açip yardim amaçlı açtım verdigi zehieler umrumda degil division bleed vital ler hiç biri umrumda degil sadece reslemek istyiyorum milleti demenele ayni şey yani .. çinliler de parti kurabilir hemde kendini parazit misali başkasına kastırmadan.. euro çarı sadece damage manyagı olanlar ve kolay kasilmak istiyenler açar hele bi wizart veya xbow açmıssan birine yardimdan soz etmen bile komik .. açtigin çar türü ks yapmaya odaklı bi çar türü oldugundan soyluyorum bunu .. ayrica eurolar genelde biraz düşük lwller se partiye girerler amaçlarıda yardim etmek degil daha iyi kasilmaktir lwl leri yükseldiginde parti oalyinida birakirlar... Haksizsam haksızsın diyin..)

bnm demek istedigim euro çarla başkasına yardim etmen partilerde kasilmani 1. oncelik olarak göstemeneyedi .. ben kadar sende anlama özürlüsün sanırım ...

EnDZoNe

28 yasindayim ... universite mezunuyum ve her cinli çarı olan gibi başkalarına yardim ediyorum bencil degilim diyen euro çarı olan birine gülüyorum bende force açıyorum başkalaarına yardim olsun die kesinlikle amacım blade in damage ini yükseltmek degil !!

EnDZoNe

20 haziran 1981 dogumluyum ... sende dogum tarini hazarsan sevinirim .. bana okuma özür lü diyen arkadasın yasini merak ediyorumda

Yukarı Alt