1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Eudemons Online Rehberi


 1. NoMoreLove

  NoMoreLove exlmanager

  Kayıt:
  5 Ocak 2008
  Mesajlar:
  6.574
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  Ankara

  Eudemons Online


  - Resim Silinmiş.
  Hesap Açma

  1.Online oyunumuzun sitesine giriyoruz.

  2.Yukarıda bulunan menülerden Register yazısına tıklıyoruz

  Lütfen resimleri takip ediniz !

  - Resim Silinmiş.


  [​IMG]

  1.İstediğinizi yazın ama akılda kalabilecek bişey olsun
  2.Şifre 10 karakterden az 14 karakterden fazla olmamalı ve ID gibi akıllda kalıcı bişey yapın.
  3.Yazdığınız şifreyi tekrar yazın.
  4.Üyelik alırken boş bırakılmaması gereken yerlerden birisidir.Kullandığınız yada herhangi bir e-mail adresi yazabilirsiniz.
  5.Gerçek isminizi yazın
  6.Güvenlik kodudur.E-mail yada şifrenizi değiştirirken gereken bilgilerden birisidir.Güvenlik kodunu asla ama asla unutmamalısınız !
  7.Sorulardan herhangi birisini seçin önemli olan bu sorunun cevabı
  8.Gizli soru cevabını buraya yazacaksınız.
  9.Burayı geçiniz.
  10.Diğer sayfaya geçebilmek için lütfen bu kodu doğru yazın
  11.Gereken herşeyi doldurduktan sonra buraya tıklayarak üyeliğinizi alabilirsiniz.

  Download

  Download
  Full Size: 1.0GB
  Download


  Oyunun Kurulumu , Oyuna Giriş

  Oyunun yüklediğimiz dosyayı PC mize kurduktan sonra oyun zaten hazır hale geliyor. Ondan sonra oyuna çift tıklayıp Enter a tıklıyoruz ve oyuna giriyoruz. Yani Patchler başlıyor ve ondan sonra Oyuna giriş kısmına geliyoruz. Burada karşımızda dolu yer var fakat yalnız Cities açık. Tıklıyoruz ve serverlarımız geliyor. İstediğiniz servere tıklıyor ve kullanıcı adı ve şifremizi yazıp giriyoruz.Eğer kullanıcı adını bir daha yazmak istemezseniz Remember a tıklayın ve OK e tıklayın her girişte adı yazmanız gerekmez.

  Karakterler

  Mage

  - Resim Silinmiş.

  Mage Bu oyunda gerekli şartlar altında her oyunda olduğu gibi güçlü , ilk başlarda level atlaması zor taa ki level 30 a kadar çünkü level 30 da bikac canavara vuran skiliniz açılıyor.Favori karakterim , PVP de Warrior un elinden kurtulmasının yolu yüksek bir kalkan Demonu olması.

  Warrior

  - Resim Silinmiş.

  Warrior ise hp ve güç konusunda üstün bir karakter. Bu karakterin Flying Chop ve Chain Chop denilen 2 skilli var ki alınması zor ama alındımı çok güçlü olan skiller.Bu skillere FC ( FlyingChop ) ve CC ( ChainChop ) diye hitap edicem ki oyuna girince anlayın.

  Paladin

  - Resim Silinmiş.

  Warrior ile Mage'nin karışımı bir karakter. Hem psy. atağı güçlü, hem magical atağı. Gerekli yapılandırma yapıldığında kanatlara sahip olabiliyorlar. Oyuna yeni clientla eklendiler. Kesinlikle denenmesi gereken bir karakter.


  Mentor sistemi

  Oyunda Mentor sistemi dediğimiz bi olay var. Level 50 yi geçmiş biri diğerine yardım ederek level atlatıyor ve ikiside exp kazanıyor.Yani Mentor dediğimiz kişi yardım ederken aldığı özel exp yi normal exp ye çevirebiliyor.
  Anladığınız kadarıyla Mentor ( Akıl Hocası ) bir nevi powerleveling yapıyor.


  Potency Sistemi

  Oyunda Potency denilen birşey varki , sizin hangi level kapasitesinde olduğunuzu belirler. Yani örnek bu potency e eşyalarınızın levelinize uygun olmasınla puan kazandırırsınız. Sonra bir Aile üyesinin yanınızda olması , eşyaların kalitesinin fazla olması ( Refined , Uniquie , Elite , Super gibi ) , Demonlarınızın yıldızı ve daha birçok şey ekler. Yani potency ne kadar yüksek olursa o kadar iyi , yüksek tutmaya çalışın.

  Gem Olayları

  Oyunda Yellow Stone , Violet Stone , Red Stone gibi taşlardan birini bulursanız oyunun özel parası olan Eudemon Point ( kısaca EP ) karşılığı satabilirsiniz. Bunların fiyatları : (Servera göre değişmektedir, ama ortalama olarak:wink1:

  -Yellow Stone : 5-6 EP
  -Violet Stone : 10 EP
  -Red Stone : 85-90 EP​


  Skiller


  [​IMG] Gereken Level 4 Canavara öldürücü bir darbe yapar fakat şansa bağlıdır , Pasif bir skilldir adamınız kafası estiğince yapar.

  [​IMG] Buna bir levele gerek yoktur level 3 te özel skiller olan XP skilleri açılınca ilk XP skillidir. Tek sağ vuruş ile rakibi yere yığabilir.

  [​IMG] Gereken Level 14 Olduğu yerde dönerek etrafındaki canavarlara vurur , buda pasiftir xp skilli değildir , aklı estiğince yapar.

  [​IMG] Gereken Level 22 İlk aktif skilliniz bu , yapınca canavarları kendinize çekersiniz.

  [​IMG] Gereken Level 30 , XP skillidir ve kılıcı yere vurarak dar açılı bir şekilde ışınlar çıkar. Yani önünüzdeki canavarlara vurur , sağ tuşla yapılır.

  [​IMG] Gereken Level 37 , Karşınızdakine 4 vuruş yapar ve pasiftir aklına göre yapar .

  [​IMG] Gereken Level 44 , Aktiftir fakat fazla kullanışlı değildir , tavsiye edilmez.

  [​IMG] Gereken Level 52 , Evet işte bu en güçlü skillerden biridir , altın karşılığı değil ep veya red stone karşılığı alınır. Her Warriora lazım olan bir skill. 50 Ep civarı satılır.

  [​IMG] Gereken Level 60 , Xp skillidir bu sefer daha geniş bir açıyla saldırır ve en iyi xp skillerinden biridir.

  [​IMG] Gereken Level 66 , Pasiftir fakat 6 vuruş yapar. İyi bir skill sanılabilir.

  [​IMG] Gereken Level 73 , Aktif bir skill ama en güçlü skill diyebilirsiniz. Çünkü çok süper bir hasar vurur fakat alınması pahalıdır , 150 EP civarıdır.


  Composing

  Yıldız ekleme işlemine Composing yani iki demonu birleştirip daha güçlüsünü ortaya çıkarma işlemi.İlk önce kendinize bir ana demon belirleyin yani diğerlerinden daha güçlü olan bir demon. Composing te değişik değişik türler var ama bizim 10 yıldıza kadar yapmamız gereken main attirbute composing dir. Cronus a gideriz ve ordaki Composer ile konuşuruz. Composer , 2. evolve u yaptırdığımız yerde. Konuştuktan sonra 1. şıkkı seçeriz.
  Eğer demonunuz 5 yıldızdan aşşağıdaysa ;

  -Main Demon Level 50
  -Minor Demon Level 20-50 olmalıdır
  -Eğer demonunuz 5 yıldızdan yukarıdaysa ;
  -Main Demon Level 60
  -Minor Demon Level 40 olmalıdır.


  Oyundan birkaç ss;
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017