Arkadaşlar eu-westte olan hesabımı satıyorum.S3 platinum bitirdi.S4 te fazla ilgilenemediğimden dolayı gold 1 yada 2 bitirdi tam hatırlamıyorum sezon sıfırlanmadan önce son 1 ay falan hiç giriş yapmadım.Account unrankeddir gizli elosu yüksektir 10 maçta hatrı sayılır bi win alırsanız güzel bir lige atar plat 3 civarı tahminim.Run page,olmayan şampiyonlar,simgeler,skinler vs. resimleri aşşağıya koyuyorum mantık çerçevesinde özelden tekliflerinizi iletirseniz kesinlikle,olumlu yada olumsuz olarak dönerim size.Ödeme yöntemi olarak bursa'ya gelebilecek varsa elden diğer türlü iş bankası havale,gerekli şeyleri konuştuktan sonra güven problemi yaşanırsa sahibinden vs. ilan açabilirim komisyonu karşı tarafın ödemesi şartı ile.İyi forumlar dilerim herkese.

3-5 gündür takılıyorum gold 1 şuan 1-2 güne plat 5 olur win rate yüksek mmrside iyi daha fazla oynamadığımdan.

Güncel ligi nedir hocam bir de düşündüğün fiyatı pm atar mısın

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
lemonade demiş ki:
Güncel ligi nedir hocam bir de düşündüğün fiyatı pm atar mısın

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile
Pm olarak dönüş yaptım.

Takımı
Besiktas
Hayırlı satışlar emrecim :)

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Hayırlı satışlar emrecim :)

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile
Eyvallah gökhan çok sağol.Acil para lazım fazlada girmiyorum satayım dedim emektarı :D

Şaka bir yana weste geçiş artı 3-5 skin alınacak para teklif edecekler elini vicdanına koysun arkadaşlar.Fiyat olarak aklımda 250 var almayı düşünen olursa iletişime geçebilir.

Takımı
Galatasaray
Extrowe demiş ki:
Şaka bir yana weste geçiş artı 3-5 skin alınacak para teklif edecekler elini vicdanına koysun arkadaşlar.Fiyat olarak aklımda 250 var almayı düşünen olursa iletişime geçebilir.
O fiyata ömür boyu elinde kalır hesap. Weste geçiş fiyatını katarak mı satıyorsun?

Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
Extrowe demiş ki:
O fiyata ömür boyu elinde kalır hesap. Weste geçiş fiyatını katarak mı satıyorsun?
Demek istediğimi bir kere daha okursan anlarsın :muck:

Takımı
Besiktas
hesap iyi güzel ama 250 etmez bu oyuna yatırdığın parayı geri almak gibi lüks yok bence fiyatı bir kez daha düşün derim hayırlı satışlar.

seskes

piyasa fiyatini verince biz kötü oluyoz :d, geçen sezon dia 1 perfect mmr 200 skinli hesabi 300 e satamadim sen buna mı 250 çekiyorsun. neyse karalamaya çalışmıyorum kolay gelsin

Takımı
Galatasaray
Bir daha okursan anlarsın seskes

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyuna verdiğim parayı geri almaya çalışmıyorum zaten gözleri gören adam o accountta kaç para harcandığını zaten anlar.Westteki rp fiyatları zaten türkiyeye göre kat kat fazla arkadaş teklif verdi bende dolaylı yoldan olmaz dedim 400-500 lira harcadığım accountu 100liraya satacağıma satmam daha iyi sınavım var diye giremiyorum diamond yapmak çok zor değil 1-1.5 ay uğraşıp öyle satarım

Yukarı Alt