1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

EU PT & SP Farm ile ilgili.


 1. ustameen

  ustameen rank8

  Kayıt:
  6 Eylül 2007
  Mesajlar:
  252
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  bir kaç haftadır eu charlara sp kasıyorum 6 adet char var. 8li pt kurmaya daha sonradan karar verdiğim için 3 charın sp leri biraz düşük.

  3 charın 600k sp si var. 3 charın 240k. warriorum 94lv ve 300k sp si var orda bi problem yok. wizardım 90lv FF (sp si 3k burda biraz sıkıntı var :))

  600K sp lilerin bir tanesini warlock/cleric 2sini wiz/bard yapmayı planlıyorum 240k sp lilerin 2 sini bard(sonrasında cleric açacağım)

  birini cleric(yan mastery kararsızım. sp ye göre artık bişeyler düşünecez).

  daha önce 105 caveye hiç gitmedim(uzun bir ara vermiştim oyuna). SP ler 120 için yetersiz farkındayım.

  sorun ise şu: onglarda farmı tamamlayayım mı yoksa 105cave için level mi kasayım. hangisi daha mantıklı olur. Lv down dan bunaldım artık :)

  birde daha önce warlock kasmadım. full int mi hybrid mi olmalı. hybrid ise ne kadar str? cleric için de aynı durum söz konusu str cleric mi yoksa int cleric mi daha etkili olur. daha önce 8li pt kurmadım. şu anda sbot + ibot karışımı sp kasıyorum. wizim sbot ezikler ibot(clientsiz).
   
 2. ibrahim777

  ibrahim777 rank8

  Kayıt:
  5 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  70
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  öncelikle warlock ve cleric full int olur bunu bastan söylim
  pt işine gelince ideal eu 8li pt de 1cleric-1warrior-2bard-4de attacker (wizard) olmalı
  105 e kasmak o kadar da kolay degil illaki sıkıntı cekiceksin.sana tavsiyem onglarda 1 build ff olcak kadar sp kasman 1 buildden kastımda şu;örnegin bard kasıcaksın diyelim sadece gerekli bufflar ff olcak sekilde yada wizard kascaksın diyelim gerekli atak skilleri ff olcak sekilde sp biriktir.geri kalanı da cave de bi sekilde halledersin artık
   
 3. ustameen

  ustameen rank8

  Kayıt:
  6 Eylül 2007
  Mesajlar:
  252
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  benim sorum aslında tam olarak şu: ong farma devam mı edeyim 105 caveye mi saklayayım farmı.

  8li pt için benim yapılandırmam şu:
  3 Wiz/Bard,
  1 Warlock/Cleric,
  2 Bard/(SP yüzünden yan mastery olmayacak),
  1 Warrior/Cleric
  1 Cleric/(SP yüzünden yan mastery olmayacak)

  warlock ve cleric int olur onu bende biliyorum ama bir çok yapılandırma okudum ve warlock için hybrid daha iyi olur diyenler de var.

  cleric int olur çünkü mp yetişmez. ama benim cleric hybrid olsa 1str/2int gibi. zaten 8li pt dışında kullanmayı düşünmediğim charlar. belki bardları ilerde kullanırım ama cleric sadece 8li pt için olacak.
   
 4. ibrahim777

  ibrahim777 rank8

  Kayıt:
  5 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  70
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  105 e kasman kolay degil kassan bile cave de türlü türlü derdin olucak.malum baskın yeme falan durumu.dedigim gibi 1 buildde gerekli skiller ff olacak kadar sp topla onglarda sonra level kasmaya basla.hybird kesinlikle tavsiye etmem mutlaka full int yap derim.warlock a gelince.warlock kesinlikle attacker olarak kullanılcak bi char degildir onun yerine bi wizard ac derim yok ben illaki warlock istiyorum diyosanda clericlerden birinin yan buildi warlock yapabilirsin