Bu kadar korkaklık olmazı abi az önce yaşadıgım bi olaydan dolayı bu konuyu açıyorum. Şöyle diyeyim Pvp yaparken neden ch çarlarda firewall ile kb skilleri kullananlar noob oluyor ? İlk kim çıkardı bunları kullananlar noob die. Hadi diyelim noob o zaman wizardlardaki (cahilligime verin skilin adını bilmiyorum) elektirikte ittiren skili neden serbestte kb yasak ? warriorda skinler serbestte bless serbestte neden firewall yasak ? He madem Eu çarı zorluyo bu skiller neden warlock ta bütün skiller serbest bunu bana açıklayabilecek varmı ? Teşekkürler.

Bunlar oyun içinde oluşmuş ahlaki değerler :) Sw baskısı diyelim kısaca :lol: Sadece şunu diyim bazı skilleri yerinde ve yeteri kadar kullanmak lazım.Buda senin playerlığına bağlı.
Ayrıca pvp yaptığın kişi aklı başında-olgun biriyse hiçbir zaman böyle sorunlarla karşılaşmassın.

Zippy demiş ki:
Bunlar oyun içinde oluşmuş ahlaki değerler :) Sw baskısı diyelim kısaca :lol: Sadece şunu diyim bazı skilleri yerinde ve yeteri kadar kullanmak lazım.Buda senin playerlığına bağlı.
Ayrıca pvp yaptığın kişi aklı başında-olgun biriyse hiçbir zaman böyle sorunlarla karşılaşmassın.
Bende daha öyle kişiye rastlamadım sw ilede alakası oldugunu sanmıyorum zoruna giden skili istemiyor. Bundan ben kafama göre istedigim skili bascam yada onlarda bnm istedigim skili basmazlar bende onların istedigini basmam .

Benimde çok başıma geldi ama takmıyorum ben adamları olduğu zamanda ya böyle yaparız yada GTFO.Ne adamlarla karşılaştım nuker charın snowuna laf eden yada ss'in kd sine laf eden(bi ara pvp yaparken attığım kd'leri sayıyodum :lol:)
Ama ciddi manada pvp yaptığın kişinin kişiliğiyle çok alakalı bu işler.

Dp:Sw baskısı sadece atıftı :)

Beyler bende eu char kullanıyorum bence sp'nin yettiği ve açabildiğin bütün skilleri pvp'de kullanmak serbest sana onu diyen noob...

Bencede bazı skillerin kullanımı konusunda neredeyse her serverda bu tür olaylar var . Anlamıyorum ben WI kullandım mana burn kullandıktan sonra noob diyolardı :) .

Ps:Wızard'da manaburn deneyin gerçekten işe yarayabiliyor :) .

Yukarı Alt