Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Dünya futbolunun gündemindeki Kamerunlu golcü Samuel Eto'o, Fransa'nın ünlü tatil beldesi Saint-Tropez'de Türkler'e ilginç açıklamalar yaptı.

İbrahimoviç ile takas edilen ve 10.8 milyon Euro karşılığında Inter'le anlaşan Kamerunlu yıldız, F.Bahçe'den çılgın bir teklif aldığını anlatırken G.Saray'ın da yeni transferleri Keita ve Leo Franco'nun çok doğru bir tercih olduğunun altını çizdi.

İsmi bizde saklı bazı Türk tatilciler ile dünyanın en gözde tatil beldelerinden Saint-Tropez'de sohbet eden Eto'o, "F.Bahçe'den yakın zamanda teklif aldım. Çok cazipti. Hatta uçuk bir rakam önerdiler. Ama kabul etmedim" şeklinde konuştu.

Kamerunlu rakam konusundaki ısrarları ise yanıtsız geçti. Barcelona'da uzun bir dönem 5 milyon 4 bin Euro alan, ücreti geçen sezon 7.5 milyon Euro'ya çıkartılan Eto'o'ya F.Bahçe'nin 10 milyonun üzerinde bir rakam önerdiği tahmin ediliyor.

FRANK RIJKAARD'I PAS GEÇTİ
Türk futbolunun da konuşulduğu koyu sohbette eski Barça'lı, yeni Inter'li yıldız, Rijkaard konusunu ise 'Pas' geçti.

Hollandalı hoca ile çok sıkıntılı günler geçiren ünlü oyuncu, 'Yorum yok' diyerek konuyu kısa kesti. Bilindiği gibi 2006-07 sezonunda, Eto'o ile Rijkaard arasında büyük bir kriz patlak vermiş, ikili hiç konuşmama noktasına gelmiş ve Eto'o yedek kalmıştı.

'KEİTA VE LEO FRANCO HARİKA'
Eto'o, G.Saray'ın aldığı Arjantinli Leo Franco ile Fildişi Sahilli Abdul Kader Keita hakkında ise oldukça pozitif düşüncelere sahip. İki isim için, "Çok iyi transferler. G.Saray iyi iş yaptı. Takımlarına çok faydalı olurlar. Leo ile R.Mallorca'da beraberdik. Hem kaliteli kaleci, hem kaliteli insan" derken Keita'nın da çok teknik ve takımına faydalı bir yıldız olduğunu belirtti.

'SONG'U BIRAKMAK HATADIR'
A'dan Z'ye dünya futbolunun masaya yatırıldığı sohbette konu Kamerun Milli Takımı'ndan arkadaşı Song'a geldiğinde ise Eto'o, bombayı patlattı: "G.Saray onu göndermekle büyük hata yaptı. O, her zaman faydalı olabilecek biri. Kadroda daima bulunması gereken bir karakter."

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
İlk tatilimden döner dönmez direk bölüme girdim bu haber baya şaşırttı beni alıcak bukadar kişi varken etoye yapılan uçuk teklif mantıksız

Yukarı Alt