Beyler o kadar dalmadan önce bu olaya Ethereum için 1Kasımda gerçekleşecek POS -> POW dönüşümüyle ilgili yazıları okuyun. ROI hesaplarınızı ona göre yapın.
Şuan sisteme giren her kart ile zorluk seviyesi artıyor, ama zorluk seviyesi artışı kadar fiyatı yükselmedi ethereum'un...

Takımı
Galatasaray
Beyler o kadar dalmadan önce bu olaya Ethereum için 1Kasımda gerçekleşecek POS -> POW dönüşümüyle ilgili yazıları okuyun. ROI hesaplarınızı ona göre yapın.
Şuan sisteme giren her kart ile zorluk seviyesi artıyor, ama zorluk seviyesi artışı kadar fiyatı yükselmedi ethereum'un...
dönüşüm kesinleşti mi? :detective:

Kesin mi bilmem ama kesin olmasa bu kadar kıymete binmezdi sanırım ethereum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
13 dolara düşüp, tekrar çıkmış. Çooook büyük fırsat kaçtı.

StockTwits on Twitter
Yalan haber büyük ihtimal , sitelerin hiç birisinde böyle bir şey yok. Hepsi bugünün en düşük değerini 300 dolar olarak gösteriyor.
Kesin mi bilmem ama kesin olmasa bu kadar kıymete binmezdi sanırım ethereum
Etherin kıymete binmesinin sebebi büyük ihtimalle Putin. Geçenlerde açıklama yaptı ve Rusya olarak destek veriyoruz mağazalarımızda Ethereum kullanılması için çalışmaları başlattık dedi. Ondan sonra 2 katına fırladı.

Yalan haber büyük ihtimal , sitelerin hiç birisinde böyle bir şey yok. Hepsi bugünün en düşük değerini 300 dolar olarak gösteriyor.
Olay sadece Gdax borsasında yaşanmış. Genel olarak ethereum'un değerinde bir düşme olmamış fakat o borsada birisi elinden yüklü miktar çıkarmış. Konuşulanlar bu şekilde, otomatik satım ayarlayıpta bütün coinlerini kaybettiğini yazanlar var.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Olay sadece Gdax borsasında yaşanmış. Genel olarak ethereum'un değerinde bir düşme olmamış fakat o borsada birisi elinden yüklü miktar çıkarmış. Konuşulanlar bu şekilde, otomatik satım ayarlayıpta bütün coinlerini kaybettiğini yazanlar var.
Gdax'a da baktım ama orada da 300 altına düşmemiş 24 saat içerisinde. Büyük ihtimal siteyle ilgili bir sorun falan oldu , sonra düzeltildi , o arada mağdur oldu millette.

Edit : aynen altına server sorunu oldu , bakıma aldılar falan yazmışlar. Dün cex.io 'da da aynı sorunlar vardı.

Takımı
Galatasaray
rigimiz sonunda stabil oldu gibi, bu gece ilk defa tüm gece çalışacak
3 tane rx580 ile 66MH/s alıyoruz tüm modlama uğraşlarına rağmen arttıramadık ne yaparsak yapalım düşüyor hash rate
şu anki hızla çok kârsız gözüküyor ama biraz daha deneyeceğiz

rigimiz sonunda stabil oldu gibi, bu gece ilk defa tüm gece çalışacak
3 tane rx580 ile 66MH/s alıyoruz tüm modlama uğraşlarına rağmen arttıramadık ne yaparsak yapalım düşüyor hash rate
şu anki hızla çok kârsız gözüküyor ama biraz daha deneyeceğiz

Normal bi durum:
izlemeni tavsiye ederim::

Takımı
Galatasaray
zamanla birlikte DAG dosyasının büyümesi sonucu hash rate azalması normal, almadan önce bunu araştırdım hatta bu yüzden kartları 8gb aldık geleceği düşünüp, bunu anlıyorum ama
şu anki epocha göre aynı kartla 30mh/s lere çıkanlar var, biz 22.5i geçemiyoruz sorun orda

yukardaki mesajda demek istediğim kartı overclocklama girişimleri hep hashrate düşürmekle sonuçlandı

30mh/s lere çıkan varDI, R580 lerle 30mh/s civarı görmüyoruz biz artık :)
Modladığımız kartlar hep sorun çıkardı, ya stabilitesini kaybetti ya başka sorunları oldu, ya windowsa abidik gubidik hatalar verdirdiler... Şu an orjinal bioslarıyla modsuz çalıştırıyoruz...

Takımı
Galatasaray
30mh/s lere çıkan varDI, R580 lerle 30mh/s civarı görmüyoruz biz artık :)
Modladığımız kartlar hep sorun çıkardı, ya stabilitesini kaybetti ya başka sorunları oldu, ya windowsa abidik gubidik hatalar verdirdiler... Şu an orjinal bioslarıyla modsuz çalıştırıyoruz...
insanlar bu gün itibariyle modlu rx580leriyle 29,8 mh/s seviyelerini görebildiklerini söylüyorlar, bazıları windows bazıları ethos ile aldığını söylüyor. yalan diyeceğim ama bunu bir kişi değil baya bir insan söylüyor...
işin kötüsü modlayıp stabil bir şekilde 3 karttan total 90mh/s alsam bile ROI 5-6 ayı bulacak, o da zorluğun sabit kalacağını düşünerek. Kazacak başka bir şeyler bakıyorum şu an.. :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
insanlar bu gün itibariyle modlu rx580leriyle 29,8 mh/s seviyelerini görebildiklerini söylüyorlar, bazıları windows bazıları ethos ile aldığını söylüyor. yalan diyeceğim ama bunu bir kişi değil baya bir insan söylüyor...
işin kötüsü modlayıp stabil bir şekilde 3 karttan total 90mh/s alsam bile ROI 5-6 ayı bulacak, o da zorluğun sabit kalacağını düşünerek. Kazacak başka bir şeyler bakıyorum şu an.. :D
6 ay bence iyi bir zaman. 6 ayda paran ikiye katlanacak.

Tanesini aldığın 1700'e göre hesaplayınca 5 ayda amorti edeceğini düşünüyorum. Birde eth'in yükseleceğini düşünüyorsan, kazdıklarını saklaman yararlı olacaktır. Bir yükselse 3 ayda çıkar parası :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tanesini aldığın 1700'e göre hesaplayınca 5 ayda amorti edeceğini düşünüyorum. Birde eth'in yükseleceğini düşünüyorsan, kazdıklarını saklaman yararlı olacaktır. Bir yükselse 3 ayda çıkar parası :)
Düşedebilir ama yinede 6-7 ay hatta 1 yıl bile parayı çıkarmak için güzel bir zaman. Faize yatırdığın para 10 yılda iki katına çıkıyor ancak :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ethereum tam 450 dolardan , 230 dolara kadar düştü ve düşmeye de devam ediyor.Bitcoin'de 3000 dolardan 2.400 dolara kadar düştü.
Ethereum'a yatırım yapanların parası son iki günde yarı yarıya eridi.

Yukarı Alt