arkadaşımın söylediğin her kelimesine canı gönülden katılıyorum bu sitede çok guild mensubu arkadaşım vardır herkezin guildi kendine güseldir ama sanmiyorum ki böyle güsel sohbeti arkadaşlığı dayanışması olan bi guild olsun herkezi bekleriz sadece bir pm uzaklıktayız saygılarımla....

pfffffff

Aileden
saxfax demiş ki:
bendeniz poseidon serverinden <<<Estergon>>> guiLdenden SxFx
hoşgeldin hacım

imza avatar için vip bölümüne uğrayabilirsiniz
yakında kendi özel bölümümüzü kurabilmek için adminden bir isteğim olacak o zaman hep sitede kalacağız extrabeer

Morwena

Buralıyım
hayyt be :mrgreen: ayneen abi tek biLek tek yurek gumbur gumbur geLiyoruz...(SxFx yazdı)

aynen kardeşim geliyoruzzz gecikmeli ama daha sağlam adımlarla

bizde tartışma yokk bizde kavga gürültü yokk bizde küfür yokk bizde ayrım yokk bizde nemi varr

bizde dostluk var bizde kardeşlik var bizde baba oğul ilişkisi bile var bizde yardımlaşma en üst seviyede bizde broolar var bizde zevkli oyun oynama isteyi var bizde çok şey var sizleride beklerizzz

iple çekiyorum 8li tief partylerini

saygılarımlaa...

Yine guzeL acıkLamıssın abim eLine sagLik...evet baba oguL da var guiLdde (benim baba) yani okadar sagLam ki guiLdimiz babamı biLe sardı arkadasLık dostLuk bagLari butun gun 7/24 onLine paso muhabbet :mrgreen: :lolmuch: heuehuehue

saxfax demiş ki:
Yine guzeL acıkLamıssın abim eLine sagLik...evet baba oguL da var guiLdde (benim baba) yani okadar sagLam ki guiLdimiz babamı biLe sardı arkadasLık dostLuk bagLari butun gun 7/24 onLine paso muhabbet :mrgreen: :lolmuch: heuehuehue
yüzünü bile görmedim ama babana saygım sonsuz sende kardeşimsin herzaman

4 Lvl a az kaldı işte o zaman.... İmzalarımızı da guildimizin birlikteliğini göstericek şekilde yapalım dedik Ronin abimiz var bizde Aslan abim benim gelsin de sölicez.Yaz gelse de Herkes 70+ olsa o günleri bekliorum işin zevkli tarafı guildde nerdeyse full int yok :lol::D herkes tank:D

Yukarı Alt