Kayıt
23 Aralık 2011
Mesajlar
1.414
Beğeniler
0
Şehir
Trabzon
Sevgili Oyuncular;

Yarından itibaren Esrarengiz Sandık Kısa süreliğine Nesne Market’te sizlerle buluşacaktır.Esrarengiz Sandık 30 Ağustos günü saat 15:00’ten başlayarak 3 Eylül günü saat 24:00’e kadar Nesne Markette aktif olacaktır. Hızlı olmanızı tavsiye ediyoruz çünkü bu şans çok uzun sürmeyecek.

Efsaneye gore Haruki ve Kaito isimli ikiz kardeşler, birbirlerinden hiç ayrılmaz, yedikleri bile ayrı gitmezdi. Birlikte eğitim alıp hep omuz omuza savaşırlardı. Birbirlerine olan güvenleri sonsuzdu. Bileklerini kimse bükemezdi hattâ günün birinde savaşçı ikili olarak meşhur oldular; herkes onlara "Beton İkizler" derdi.

Birbirlerini o kadar iyi tanıyorlardıki doğum günlerinde bile kimin ne hediye edeceği bilindiği için sürpriz etkisi yaratmaya başaramıyorlardı. Düşünüp taşındıktan sonra buna bir çare buldular. Açınca içinden rastgele bir nesne çıkan esrarengiz sandık yaptırdılar.

Sandıktan belirttiğimiz bu eşyalardan bir tanesi çıkabilir; Savaş Yaban Domuzu-Mührü, Büyülü Metal, Arttırma Kağıdı, Demircinin El Kitabı, Ejderha Rolesi, Kutsama Küresi, Kutsama Kağıdı, Liderin Kitabı (3 saat), Giriş Bileti (3 tane), Taş Sanatı Kitabı, Ejderha Madalyası (10 tane), Yaşam Kutsaması (2 tane).Savaş Yaban Domuzu’nun özellikleri

- Karakterinizin en az 20 Level olması gerekiyor
- Binek satılabilir
- 480 saat binme süresi vardır.
- Bonus: %20 Canavarlara karşı güç


İyi oyunlar, keyifli alışverişler
 
Yukarı Alt