1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Esra Yazıcı: 'Taraftarımızın Gözünde Şampiyon Biz Olacağız'


 1. fatihy93

  fatihy93 rank8

  Kayıt:
  25 Ocak 2008
  Mesajlar:
  2.161
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]
  Esra Yazıcı: 'Taraftarımızın Gözünde Şampiyon Biz Olacağız'

  Galatasaray Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Esra Yazıcı, tamamen yenilenen Galatasaray Store Mecidiyeköy Çadır Mağazası'nın açılışı ve yeni sezon ürünlerinin tanıtımı için düzenlenen kokteylde bir konuşma yaptı. Yazıcı, şunları söyledi:

  "Galatasaray Store markasını daha ileriye taşımayı hedef olarak benimsedik. Bu nedenle; Galatasaray Pazarlama, koleksiyon tasarımları konusunda Evrim Timur ile çalışmaya başlamıştır. Timur; Uluslararası Moda Federasyonu tarafından belirlenen 157 “trend- setter” moda tasarımcısından biridir. Ayrıca Milano Moda Haftası'nın açılış defilesini yapan ilk ve tek Türk moda tasarımcısıdır.

  Hazırlanan yeni ürünlerinin üretim kalitesini yukarı çekmek ve uluslararası standardı oturtmak amacıyla, bu konuda Amerika ve Avrupa'da üretim kalite normlarının uygulayıcısı olan Monopol firmasıyla anlaşma yaptık. Monopol, The Economist dergisi tarafından Türkiye’nin en büyük 10 mümessil firması arasında gösterilmiştir. Ayrıca yeni kurulan Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu'na kendi dalında uzman çok değerli yöneticileri davet ettik.

  HEDEFİMİZ BÜYÜMEK

  Ürün tasarımından satışa, mağazalardan lisansiyelere kadar birçok alanda bizi daha ileri hedeflere götüreceğine inandığımız değişiklikler yapılıyor. Asıl amacımız taraftarlarımıza Galatasaray ruhunu daha iyi yaşatabilmek ve dünyanın önemli markalarından biri olan Galatasaray’ımıza daha fazla katkıda bulunabilmektir.

  Hedefimiz; kurumsallaşma sürecini toplam kalite ve sosyal sorumluluk bilinciyle tamamlayarak, şirket ciromuzu üç katına, mağaza sayımızı iki katına çıkarmak, internet satışlarımızın payının toplam satışlarımızın %20'sini oluşturmasıdır.

  GALATASARAY MARKASINI GÜNLÜK YAŞAMA TAŞIYACAĞIZ

  Bu hedef için ilk olarak ürün kalitemizi ve çeşitliliğimizi arttıracak çalışmalarla yola çıktık. Sarı - kırmızı renklere gönül vermiş herkesin 24 saat severek ve rahatlıkla taşıyabilecekleri, dünya kalite standartlarına uygun üretilen yeni ürünlerin bir kısmı bugün itibari ile mağazalarımızda yer almaktadır.

  Her yaşa ve her ortama uygun basic line ve taraftar line olarak iki ayrı kategoride hazırlanan yeni koleksiyon bu kadarla sınırlı kalmayacak; taraftarlarımız önümüzdeki dönemde de Galatasaray ruhunun, kültür ve değerlerinin yansıtılacağı koleksiyonu mağazalarımızda bulabileceklerdir.

  MARKA RUHUMUZU YAŞATACAK YENİ MAĞAZA KONSEPTİ

  Sadece üretim ve yönetim açısından değişim değil, zihniyet anlamında da değişim ve yenilenme sürecine girdik. Bunun göstergesi olarak da yeni stadımıza geçinceye kadar olan dönem için ana mağazamız olan Mecidiyeköy Çadır Mağazamızın konseptini yeniledik.

  Galatasaray marka ruhumuzu yaşatacak yeni mağaza konseptimiz diğer mağazalarımızla birlikte yeni stadımızın içinde ve yeni açılacak mağazalarımızda da uygulanacaktır. Burada ortak yaşam alanları ve interaktif alanlar yaratarak taraftarlarımıza daha heyecanlı ve keyifli bir mağaza deneyimi yaşatmayı planlıyoruz, bu konuda çalışmalarımız sürmektedir.

  ÇEVRE DOSTU ÜRETİM

  21. yüzyılın en önemli konularından biri olan sosyal sorumluluk bizce artık bir seçenek değil, mecburiyettir. Biz de dünyadaki özel markalar gibi önümüzdeki dönem için sosyal sorumluluğumuzun bilinci içinde hareket edeceğiz.

  Galatasaray markası olarak, bundan böyle “Çevre Dostu Üretim” yapmayı taahhüt ediyoruz. İlk etapta yeni koleksiyonlarımızda başlatacağımız bu uygulamayı, zaman içinde mağazamızdaki tüm ürünlere yansıtacağız. Kısacası taraftarlarımız artık çevre ve doğaya duyarlı olarak üretilmiş ürünlerimizi giyecek.

  İDDİAMIZ İNANCIMIZDAN

  İddia ediyoruz. Mağaza sayımızı büyüterek ve hizmet anlayışımızı değiştirerek; dünya kalite standartlarına ve değerlerine uygun, çeşitliliği fazla, her yaş ve her ortama hitap eden, uygun fiyatlı ürünlerle taraftarlarımızın gözünde şampiyon biz olacağız. Bize bu vizyonu kazandıran, bu misyonu üstlenmemize sebep olan ve her konuda destek veren Pazarlama A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Cemal Özgörkey’e teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca desteklerini hiçbir zaman bizden esirgemeyen Başkanımız Sayın Adnan Polat’a, Yönetim Kurulu üyeleri ve emeği geçen herkese de buradan teşekkür etmek istiyorum.