Amerikada kalan son 2 ayim kaldigindan gezilere basladim hafiften , bu Niagara selalesi cidden insani donduran guzellikte.

New York eyaletinin sinirlarina ilk defa girisim her nekadar Newyork city'e 9 saat olsada eyaletin kendisi bir guzel :P
- Resim Silinmiş.

Arabayi park ettikten sonra karsilasilan manzara, havada su taneciklerinin olusturdugu bulut ve karsida Kanada.
- Resim Silinmiş.

Horseshoe selalesi, bu selale en buyuk ve en guzel korunmus olan denebilecek selale, buyuk bir kismi Kanada sinirinda.
- Resim Silinmiş.

Horseshoe selalesinin ozellikleri, 761metre uzunluk, 51 metre genislik ve saniyede 2.5 milyon litre su.
- Resim Silinmiş.

Bu selale Amerikan Selalsi olarak geciyor, tamami Amerikan tarafinda ama manzarasini Amerikan tarafinda yasamak cok zor, son resimdeki kuleye cikmadikca goremiyorsunuz manzarayi ama geceleri isiklandiriliyor ve Kanadanin guzel restorantlari parasini yiyor selalenin :P
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Ilk resim Amerikan selalesinin altindaki platformu gosteriyor, ruzgar magarasi olarak adlandirmislar, assagiya inip selalenin gucunu sirilsiklam olarak hissediyorsunuz, kamerami korumak icin assagiya indiremedim ama bu sogukta gitmenin biraz aptallik oldugunuda ogrendim have yaklasik 0 derece iken o buz gibi su insani hasta ediyor :P
Ikinci resim ise Amerikan selalesinin kaynagi olan Niagara nehri.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Bu gezinin en zevkli ani bu botla selalelerin yanina gitmekti, sanirim ordan yakaladigim manzaralar
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Kanada sinir kapilarindan birisi, bu yil icinde aslinda bir kac kere sansim olmasina ragmen gidemedim, 18 yasinda bekar bir Turk onlar icin kacak isci veya terorist ile ayni anlamda genelde, vize icin basvuru bile gereksiz ah su ucuncu dunya ulkesi etiketi ustumuzdeki (sayilara bakarsam fazlada suclayamam adamlari).
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Lake Ontario, Yine Kanada ile Amerika arasinda bir gol, dun o kadar sansliydikki 30 mil otedeki Kanadanin Toronto sehrini nehrin oteki ucundan gorebildik
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Espio demiş ki:
Amerikada kalan son 2 ayim kaldigindan gezilere basladim hafiften , bu Niagara selalesi cidden insani donduran guzellikte.

New York eyaletinin sinirlarina ilk defa girisim her nekadar Newyork city'e 9 saat olsada eyaletin kendisi bir guzel :P
- Resim Silinmiş.

Arabayi park ettikten sonra karsilasilan manzara, havada su taneciklerinin olusturdugu bulut ve karsida Kanada.
- Resim Silinmiş.

Horseshoe selalesi, bu selale en buyuk ve en guzel korunmus olan denebilecek selale, buyuk bir kismi Kanada sinirinda.
- Resim Silinmiş.

Horseshoe selalesinin ozellikleri, 761metre uzunluk, 51 metre genislik ve saniyede 2.5 milyon litre su.
- Resim Silinmiş.

Bu selale Amerikan Selalsi olarak geciyor, tamami Amerikan tarafinda ama manzarasini Amerikan tarafinda yasamak cok zor, son resimdeki kuleye cikmadikca goremiyorsunuz manzarayi ama geceleri isiklandiriliyor ve Kanadanin guzel restorantlari parasini yiyor selalenin :P
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Ilk resim Amerikan selalesinin altindaki platformu gosteriyor, ruzgar magarasi olarak adlandirmislar, assagiya inip selalenin gucunu sirilsiklam olarak hissediyorsunuz, kamerami korumak icin assagiya indiremedim ama bu sogukta gitmenin biraz aptallik oldugunuda ogrendim have yaklasik 0 derece iken o buz gibi su insani hasta ediyor :P
Ikinci resim ise Amerikan selalesinin kaynagi olan Niagara nehri.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Bu gezinin en zevkli ani bu botla selalelerin yanina gitmekti, sanirim ordan yakaladigim manzaralar
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Kanada sinir kapilarindan birisi, bu yil icinde aslinda bir kac kere sansim olmasina ragmen gidemedim, 18 yasinda bekar bir Turk onlar icin kacak isci veya terorist ile ayni anlamda genelde, vize icin basvuru bile gereksiz ah su ucuncu dunya ulkesi etiketi ustumuzdeki (sayilara bakarsam fazlada suclayamam adamlari).
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Lake Ontario, Yine Kanada ile Amerika arasinda bir gol, dun o kadar sansliydikki 30 mil otedeki Kanadanin Toronto sehrini nehrin oteki ucundan gorebildik
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

of hacım offf sana hep diyorum gelmeee ne olur gelmeeeeeeeeeeeee filmlere konu olmuş niagara şelalesine gittin ha inanılır gibi değil 300bin üyeyiz bir tek sen AMERİKA'dasın helal olsun diyorum bro harbiden ağzım açık izledim fotoları da arşivime kattım birisi sorarsa işte sana niagara şelalesi 2010 fotoları diyeceğim, şu dudak dudağa olduğun abla kim çok şirin ve wamp geldi bana sana da öyle geldi mi 2 fotoda da çok yakınında bir sıcak temas gerçekleşmiş bir gece öpüşmüşsünüz siz sanki ihihihihiii makara: nese:

Son düzenleme:
Haha bro o brezilyali hatun sana bahsettigim , gelecek yil senin sponsorlugunda ziyaret edecegimiz :mrgreen:

Baphomet demiş ki:
- Resim Silinmiş.

wuuhuuuu bro yaşıyorsun wallahi bu ne güzelliktir yahu oralarda ne güzel sevişilir nese: nese: :kalp:
AKlın fikrin yatakta be kardeşim :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Espio demiş ki:
Haha bro o brezilyali hatun sana bahsettigim , gelecek yil senin sponsorlugunda ziyaret edecegimiz :mrgreen:

of off wallahi bro gideriz hiç sorun değil sen ok de atlayıp gidiyoruz brendi de gelirse varya ömrümüz uzat tam 1 aylık gideriz ama kısa süreli tadı çıkmıyor aids olamayız 1-2 haftada ancak 1 ayda kaparız :mrgreen: nese: makara:

Baphomet demiş ki:
- Resim Silinmiş.

wuuhuuuu bro yaşıyorsun wallahi bu ne güzelliktir yahu oralarda ne güzel sevişilir nese: nese: :kalp:
Seninde aklın fikrin oynaşta yahu :P
Senle evlenecek kadına Allah sabır güç kuvvet versin. nese:

Hacım özel değilse Amerika'da bulunma sebebini sorabilirmiyim? 2 Ay sonra gelicem demişsin. Okumak içinmi gittin ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JetHomme demiş ki:
Hacım özel değilse Amerika'da bulunma sebebini sorabilirmiyim? 2 Ay sonra gelicem demişsin. Okumak içinmi gittin ?

1 yıllık burslu eğitim için gitti temmuzda 1 yılı doluyor ve ne yazık ki geri geliyor hiç gelmesin istiyorum bir hatunla evlensin istiyorum dinlemiyor beni :cry: makara:

Yukarı Alt