1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

"Eskişehir tüm Anadolu kentlerinin takımıdır"


 1. Uykucu

  Uykucu rank8

  Kayıt:
  12 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  4.369
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Eskişehirspor Genel Kurulunda başkan seçilen Halil Ünal ve yönetim kurulu üyelerini kutlayan Çalışıcı, 1965 yılında kurulan ve birçok başarıya imza atan Eskişehirspor'un şanlı, şerefli mazisinin unutulmadığını kaydetti.

  Eskişehirspor'un sadece Türkiye'de değil, yurt dışında yaşayan gurbetçilerden de büyük destek gördüğünü ifade eden Çalışıcı, şöyle devam etti:
  ''Gurbetçi kardeşlerimizin içindeki Es-Es sevgisi hala sımsıcaktır. Kentin sosyo-ekonomik olarak kalkınmasında spor kurumları önemli rol oynamaktadır. Eskişehirspor'un Türkcell Süper Lig'e yükselmesi ile birlikte yeniden Anadolu yıldızı haline gelebilmesi için taraftarın, sivil toplum örgütlerinin, bilim adamlarının, daha doğrusu Eskişehirspor'u seven ve siyah kırmızı renklere gönül veren herkes, yeni yönetime destek vermelidir.

  Halil Ünal başkanlığındaki yeni yönetim, süper ligde süper takım kurma düşüncesiyle hareket etmelidir. Eskişehirspor sadece Eskişehir'in değil tüm Anadolu kentlerinin takımı olmuştur. Anadolu efsanesi Eskişehirspor'un siyah- kırmızı meşalesi ülkemizde, Avrupa'da ve dünyada bir daha hiç sönmemek üzere ateşlenmelidir.''

  eskisehirspor_logo.jpg