evet arkadaslar eskişehirli ya da eskieşhirde oturan ve ikamet eden extraloob aile uyeleri soyle guzel bir bulusma ayarlayıp guzel vakit gecirmek için hepinizi davet ediyorum yer ve zaman gelecek kişilerin yas ve durumuna gore degişecektir hadin artık buluşalım^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wayyy be hacım walla dün aklıma geldi glob.ların mecbur katılacağı ve mod.ların çoğunluğunun tkatılacağı member ların ise tercihlerine bağlı bir büyük buluşma düşündüm ama zaman seyahat için uygun değil gibime geldi lakin şehirsel buluşmalar ile bir başlangıç yapılabilir popcorn
aynen ben de ole dusunerek bi konu acayım dedim belki 3 5 kişi toplanır daha samimi oluruz die dusunerek ama esk li daha kimse mesaj atmadı Crying or Very sad

Talha ben nasipse bu sene icinde gelicem eskisehire sende misafir olurum artık madem bu kadar cok istiyosun Wink Razz

Tsk ederim canim bende muglaya beklerim yada balıkesirdeyken gelirseniz her turlu agırlarım yani bakalım daha ne zaman gelıcegim kesin degil ama bu sene mutlaka gelıcem oraya askere gitmeden kaynanamla tanısıcaz ehuehuheu 1-2 gece kalıcam :mrgreen:

kaynanana gitmeden benim bi yemegimi ye ole git^^ ac gitme el kapısına heueheue

aldım ben mesajı^^ o zaman ikimize de afiyet olsun daha 2 saat var be yaw:D

ne zamandır macına gitmiyorum ss in be yaw inş bari bu sene cıkarlar super lige

Yukarı Alt