Herkese merhaba,
Uzun bir aradan sonra eski dostlarıma merhaba demek istedim,kimler hala buralarda bilemiyorum ama beni tanıyan tanımayan herkese selamlar.Herkesin bayramı mübarek olsun ....

Takımı
Besiktas
Oooo çok eskilerden bir arkadaş, hoşgeldin hacım iyi bayramlar :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nerden buldun nerden aklına geldi de geldin :) Nereden baksan 3 yıl olmuştur heralde :curtain:

Evet 3 yıl kadar oldu:) Eski günleri özlememek mümkün değil,NWO yla birlikte geçirdiğim sro serüveninin üstüne uzun süre wow oynadım(cataclysm dahil),sonrada rift çıkınca bi arkadaşın gazıyla rift oynadım ama hiçbiri NWO ve sro da geçirdiğim zamanlar kadar zevkli gelmedi tabiki:) Şuan sro ya dönmeyi düşünmüyorum ama oynayan arkadaşlarım var burada ısrar ediyorlar eski grup toplansa belki ara sıra muhabbet için oynardım heralde:)
Yarkan kesmeye gider defalarca yatardık,okan bi guilde kafa tutar savaşa girerdik,thief olur terör estirirdik,en güzelide hotanda bir yere çöker muhabbet ederdik:) ahh ahhhh ne günlerdi bee....:)

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Pennywise demiş ki:
Evet 3 yıl kadar oldu:) Eski günleri özlememek mümkün değil,NWO yla birlikte geçirdiğim sro serüveninin üstüne uzun süre wow oynadım(cataclysm dahil),sonrada rift çıkınca bi arkadaşın gazıyla rift oynadım ama hiçbiri NWO ve sro da geçirdiğim zamanlar kadar zevkli gelmedi tabiki:) Şuan sro ya dönmeyi düşünmüyorum ama oynayan arkadaşlarım var burada ısrar ediyorlar eski grup toplansa belki ara sıra muhabbet için oynardım heralde:)
Yarkan kesmeye gider defalarca yatardık,okan bi guilde kafa tutar savaşa girerdik,thief olur terör estirirdik,en güzelide hotanda bir yere çöker muhabbet ederdik:) ahh ahhhh ne günlerdi bee....:)

vayy vay kimleri görüyorum burda hoşgelmişsin, sanada hayırlı bayramlar :muck: :beer:

graphic designer :d

iyi forumlar dilerim hacım. :)

Hoşbulduk arkadaşlar eskilerden hala bazı arkadaşların burda olduğunu görmek güzel demekki silroadın yaptığı bağımlılık bazı iyi şeylerede vesile oluyor:)Oyun eminim çok değişmiştir şuan oynasam hiçbirşey hatırlayamam heralde ama geçirdiğimiz eğlenceli vakitleride asla unutmam:)Hala oyunu oynayıpta sağlam arkadaş çevresi yapmış arkadaşlar bunun değerini bilsin,kim derdiki 2006-2007 de birlikte oyun oynadığım arkadaşlarım hala benim adımı hatırlayacak hala aynı sıcaklıkla hoşgeldin diyecek:)

Yukarı Alt