ahahah adamın kayıt tarihi 17 haziranmş bende "3 int 3 str sıword çok iyi vuruyorr" 17 haziranda söylenmiş sandım o günkü mesajları aramaya çalışıyordum :D

EmmaW

beyler yeni server açılmış 50 lira üyelik swsro vip diye tombalacıdan aldım üyelik başladım kimler benimle?

LostWays demiş ki:
beyler sockscap ip yada easy2game id pw var mı? oyuna giremiyorum kasmam lazım :s (Mhtc - ecsro)
:)
EPIC ahahahahaha :santa:
ps: EPIC2 geçiniz.com :twisted:
ps2: okan abi parayı yatırdık. biggrint1 biggrint1
ps3: SS yarışmaları vardı bi aralar ne güzeldi sin:

EmmaW demiş ki:
beyler yeni server açılmış 50 lira üyelik swsro vip diye tombalacıdan aldım üyelik başladım kimler benimle?
Swsro konuları çöpe kaldırılmış sanırım bulamadım, çantamda 60b para 9999 tane globalle çekindiğim fotoğraf var, sonra zaten oyun kapanıp global 3m olmuştu siz banlanmıştınız ben paraları guild bankasına attığım için banlanmamıştım ehehehe :D ama bu o kadar eski bir zaman değil tabi snow falan vardı. Ben diyorum mhtc, sen diyorsun swsro vip :D

Sonra swsro1'de tüm serverın soyulduğunu ama benim charın soyulmadığını hatırlıyorum, iyi şanslıymışım be :D

bu arada http://www.easy2game.com/ , hala var bu program :D
ayrıca o zamanlar ipleri baktığımız .cn uzantılı bir site vardı ip-free.cn tarzı bir şeydi bunu da oyundan alman biri söylemişti bana sürekli oyundaydım :headbang: hatırlayabilecek varsa helal olsun :)

valla hiçbir şeyi özlemedim mhtc zamanını özlediğim kadar. ingiltereden 512mb ramli toshiba kral bir laptop gelmişti, balkona minder üstüne onu koyup komşunun wirelessı ile char kasıyordum :buddha:

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
abi charını verde kervan cekeyim köpek alıcam lütfen lütfen

wawww 60 lvl öküz gördüm koskocaman dı adamlar 60 olmus
:D

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Hey gidi günler hey, kemaliste bi dosyada virüs var demiştim konu içersinden beni direk banlamıştı :D

EmmaW

LostWays demiş ki:
EmmaW demiş ki:
Swsro konuları çöpe kaldırılmış sanırım bulamadım, çantamda 60b para 9999 tane globalle çekindiğim fotoğraf var, sonra zaten oyun kapanıp global 3m olmuştu siz banlanmıştınız ben paraları guild bankasına attığım için banlanmamıştım ehehehe :D ama bu o kadar eski bir zaman değil tabi snow falan vardı. Ben diyorum mhtc, sen diyorsun swsro vip :D

Sonra swsro1'de tüm serverın soyulduğunu ama benim charın soyulmadığını hatırlıyorum, iyi şanslıymışım be :D

bu arada http://www.easy2game.com/ , hala var bu program :D
ayrıca o zamanlar ipleri baktığımız .cn uzantılı bir site vardı ip-free.cn tarzı bir şeydi bunu da oyundan alman biri söylemişti bana sürekli oyundaydım :headbang: hatırlayabilecek varsa helal olsun :)

valla hiçbir şeyi özlemedim mhtc zamanını özlediğim kadar. ingiltereden 512mb ramli toshiba kral bir laptop gelmişti, balkona minder üstüne onu koyup komşunun wirelessı ile char kasıyordum :buddha:
ben bug yapıldığı sırada sinemaya gideceğim tutmuştu oyunda değildim bug yapmadım yani banlanmadım :lol:
bide mhtc oynadığımız sıralar çömezdim daha çok takmamıştım o serverı :lol:

Yukarı Alt