Hayatta her güzel şeyin bir sonu oluyor.Bazı anlar, bazı şeyler olur sonsuza kadar sürsün istersin, hiç bitmesin dersin.Silkroadta onlardan biriydi benim için ama bu güzel şeylerin birde çok acı gerçeği oluyor.Ya o güzel şeyi elinden kaybediyorsun ya da elinde tutuyorsun ama zamanla içinde ki bütün o istekler zamanla sönüyor sonsuza kadar sürsün dediğin şey artık o kadar önemli gelmiyor.

Bir de joymax gibi şirketler var böyle güzel ortamı 5-6 sene içerisinde aşamalı aşamalı olarak berbat etmiştir kendileri.O zamanlar sevdiğimiz silkroada Allah belanızı versin dedirtmiştir.

Özet:Yıl olmuş 2012 hala silkroad oynayanlar var.

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Böyle sadece Thief vs Hunter & Trader Job Serveri Olsa 80 Cap Amma Eğlenceli Olur... Sadece Job başlangıçta gold sadece kervan için belli bir miktar.Tüm server sabah akşam Job Savaşları sadnessla1 daral:

Takımı
Besiktas
tenpanter demiş ki:
Joymaxın oyunu berbat ettiğini ve paranızı sömürdüğünü inkar etmediğin sürece istediğin kadar oyna :)
İsteyen istediği parayı yatırır bu sömürme değildir herkesin kendi isteğiyle oluyor bu zorla değil yani oldumu cicioe2

Duygusuzz demiş ki:
tenpanter demiş ki:
Joymaxın oyunu berbat ettiğini ve paranızı sömürdüğünü inkar etmediğin sürece istediğin kadar oyna :)
İsteyen istediği parayı yatırır bu sömürme değildir herkesin kendi isteğiyle oluyor bu zorla değil yani oldumu cicioe2

parayı isteyerek vermen sömürüldüğümüz gerçeğini değiştirmiyor ne yazık ki.

bende kaç sene oynadım bu oyunu ben sömürüldüğümü kabul edebiliyorum mesela arkadaşlarım da kabul edebiliyor.

böyle gereksiz tartışma yaratmayın.

konu kilit+çöp

Takımı
Besiktas
sen kendini sömürülmüş hissediyorsun bişey diyemem ama
konunun çöpe atılması gerektiğini düşünmüyorum :think:

Açıkçası öyle 7 yıldır oynuyorum ve hayatımda görmediğim şeyler gördüm.

Yani joymax adam akıllı oyunu paralı yapsa bir şey demiyecem.

Ama oyunculardan para kazanmak için türlü türlü oyunlar serverleri doldurmak için botlarla doldular premium çeksinler diye, yok parayla basılan elixirler. yok %300 + basma şansı arttırma, sonra hacklenmeler oldu daha aklıma gelmeyen şeylerde olmuştur şuan yazamadığım.

kaç kişi oyunu bıraktı boşa mı bıraktı bunlar bir anket yapsak joymax beni sömürdü diyen bir hayli çıkar yani yalnız değilim.

neyse uzamasın konu :)

sömürülmek demişsin de ac biraz gözlerini etrafına bak verdigin vergiler benzin mazot paraları ne . ayda taş çatlasın verecegın bi 50 lira mı koyuyo . önce aç gözünü etrafına bak be bilader

Yukarı Alt