arkadaşlar avrupadan önceki silkroadı özleyen varmı ben şahsen özlüorum artık eski pvp lerde kalmadı herşey karıştı örneğin 80 lvl wizard 80 lvllik adama tek atıro manyak damage verior ama kendisi de çabuk ölüor görünmezlik falan hepsi saçma bence bence önceki silkroad 10 numaraydı

evet eski sroyu bende cok özledim bir ara oyundan cok sogudum su avrupa geldi geleli hiç bir serverda dogru dürüst bir item cıkmadı

oyunun en çok zevk aldığımız özelliğinden biri pvp di ama onunda tadı kalmadı eski kapışmalar 3 dk 5 dk süren kapışmalar kalmadı yada avrupalı tifin biri görünmez oluor saklanıor tek vuruşta adamı öldürüor kervanı alıor ve sayre

meslek sistemi berbat ayrıca cook bilgisayar kasıyo artık önceden bota bagla 3 4 gün dc yemeden oyunda kalsın car simdi townda bile dc yiyosun off off nerde o eski sro :?!!!

hemde nasıl evde iç kasmıyodu ama avrupayla birlikte kasmaya başladı

benim tek ozledim sistem job sistemi hep kotuluonuzda ii yonleride oldu mesela stall network

Makmen demiş ki:
benim tek ozledim sistem job sistemi hep kotuluonuzda ii yonleride oldu mesela stall network
bence stall network su gold sitelerin reklamı varya onun için çıkardılar eskiden ne sohbet ederdik townda ama artık hayal sadece

BaTTeRST_

Bilgiliyim
dont eu frover chinise keşke ikisini ayırsalar ikiside ayrı oyunlarda olsa eu larla chinise oyuncular aynı bölümde olmasa mesela eldorado 1=chinise eldorado 2=europan

Crying or Very sad Önceden ne güzeldi her tarafta thief hunter olurdu şimdi öyle mi?1 kişi bile yok. :?!!! İslam gelince onlarıda anti avrupa yapsınlarda oyunun eski tadı çıksın.Gerçi o zamanda İslam güçlü olcak en iyisi sadece çin kahvekeyfi

Yukarı Alt