Server
Flora
Takımı
Galatasaray
eskiden sro aptal saptal bir oyundu 3 tane build seçimi 3 silah seçimi 1 tane action thief-trade-hunter bu ne lenn saçmalık gir wow'a binlerce build seçimi var oyun dediğin biraz zeka kıpırtıları içerecek şekilde olmalı beni zorlayacak yapılandırma öyle 2 tane legoyu alıp yapıştırmak değil legodan bir eyfel kulesi yapmak olacak ki char farkları ortaya çıksın sroda al novayı kralsın ee hani char seçecektik hani build alayı yalan bu bağlamda sro bence alex ile kendisini birazcık bulmuş biz profesyonel oyunculara hareket getirmiştir en azından garment pro armor giysiden koptuk bir de roc item bir de nova itemlar birde coins ile alınan itemlarla bezendi bu yüzden eski srodan nefret ediyorum yaşasın yeni kral ( kral çıplak ama )

Çoook güzel yapmışlar , gerçekleri yansıtıyo ^^

okan abi sana katılmıyorum

Resmen silkroad'ı bırakmamdaki sebepler yazılmış...Silkroad'dan sonra WoW'a başladım yaklaşık 2 yıl oluyor sanırım,PVP ve PVE o kadar farklı ki meslekler zart zurt...hiç sıkılmıyorsun,sıkılsan bile oyunda başka şeylere ilgin artıyor,1.5 hafta öncede Lich King'i kestik yeni expansion bekliyoruz :))

benimde sroyu bırakma nedenım bunlar europe charlar en iyisi private ne para verıyorz ne birşey 117 levelım(son 3 level :) Misss :D

EmmaW. demiş ki:
eski silkroad'ı özlediyseniz private server oynayın eski silkroad'ın tadı var ^^
privete serwerlarda ekiden güzeldi şimdi parası olanın elinde sun
isronun adam olması için magic pop kalkacak, goldbotlar banlancak, botlar kalkacak, ex sjsrodaki gibi 30x olcak bunlar olursa silkroad adam olur ama nerde o günlerrrr :uyku:

aynen özledik parası olanın düdüğü ötüyo joymax paran varsa oyna diyor !!

Yukarı Alt