Merhaba eskiden koxpu cracklemek için bir program kullanılıyordu koxpda girilen isimi değiştiriyordu mesela Koxp da ahmet yazdık programla mehmete çevirip oyundada mehmet id si ile giriyorduk bu programın ismini bulmaya çalışıyorum yardımcı olabilirmisiniz ???? :oldie:

hayır her chara 1 gün bedava kullandırıyordu abuk subuk isim yazıp sonra onu kendi ID ne çeviriyordun

evet öyle bir şey ouyodu ama şuan yok herlade parayla alıyorsun.

Bide benim 60 lwl çarım var

onda silver pre var + 1200 g1 kredisi çektim koxp kullansam paralı banlanırmı?

amacım koxpu calıstırmak degil ahmet yazısını mehmet yazısına çeviren programı bulmak.

HeLL_SpY demiş ki:

knight online o konuda acımasız
istersen 80 lw full gold item vs ol genede tek tuşla hiç sormadn banlıyolar 1 sn de kopxs kullanırsan

_TheFireBender_ demiş ki:
HeLL_SpY demiş ki:

knight online o konuda acımasız
istersen 80 lw full gold item vs ol genede tek tuşla hiç sormadn banlıyolar 1 sn de kopxs kullanırsan
hayır kinilerini 1 hafta veya 3 gün ceza veriolar bizim internet kafenin sahibi öyle olmuşru 3 gün sonra açıldı , ozamnlar koxp herkezde vardı ondan cz de koxp nedeniyle banlandı

dual +8 shard :(

Merhaba,

KO' da Ücretli Koxp kullanımı yasal değildir. General Manager (GM) ler gördüğü veya birisi sizin Koxp kullanırken Screen Shoot (SC) alıp sizi KO nun resmi sitesine verdiğinde gene oyundaki ID ( Kullanıcınız) banlanır.

Banlanma sürereli ise değişken tutulmaktadır. Eğer bulabilirsem Arşivlerimde Banlanma Düzeylerini açıklarım.

Teşekkürler.

Merhaba,

GM lerde ban secenekleri var. Değişiyor işte. hala arıyorum bulamadım arşivimde.

Teşekkürler.

Yukarı Alt