1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Eski konular.


 1. kayacua

  kayacua rank8

  Kayıt:
  13 Şubat 2011
  Mesajlar:
  6
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Ben yaklaşık 1 senedir sitenizde bi userim ama dikatim her gün çeken şu eski satılık karakter ilanları kimsi 2007 kimsi 2009 da konulmuş ve farkında olmadan konuya yazdığımız bir mesajda hemen yeni konularının önüne geçiyor ben düşüncem bu tarz olayların EXL yakış madığıdır.

  HA BU'na KARŞIN SAVUNMA ŞU ŞEKİLDE OLURSA
  Sitemiz yaşını ve tecrubesini gösteriyor derseniz

  bizimde şu şekilde bi cevap hakımız oluyor zaten Exl ne kadar kaliteli ve büyük bi site olduğunu online oyuncuları farkında ama bu tarz olaylardan doluyı userlerin kafası karışıyor
  Ve eski konulardan yaklaşık 3 veya dört sene öncesi konan ilanlarda char almak istiyolar bence buna derhal bi cözüm öretmeniz lazım .


  Not:Tamamiyle benim düşüncem ve sorumluluklarını itiraz etimiyorum
  Ben sitemizin böyle daha iy online olacağına ve user çekceğine iananıyorum
  Sonuçta çok userli olmanız sadece size kazandırmaz bizde kazandırı ve Koyduğumuz ilanlarda daha rahat bi alış veriş yapacağımıza inanıyor.

  Bide derhal tekrarda aracı Faliyelerine başlamalısınız sonuçta kimse soyulmak istemez ve exl aracı olmasıda alıcı ve satıcıya güven veriir .
  Eğer zor oluyor Başka userler bundan faydalanmak istiyor diyosanız sizin belirlediğiniz 3 veya 4 arkadaşımız bu konuyla ilgilensin ve ismini sizin açcağınız ana başlıkta belirtilsin onlardan başka kimsenin aracı olmacağını bildirin ve aksi taktirde sorunlulukları kabul ettimiyoruz şekilinde

  tşkler.
   
 2. kayacua

  kayacua rank8

  Kayıt:
  13 Şubat 2011
  Mesajlar:
  6
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  sanırım kimsenin umrunda değil ve adminler bi bilgi bile vermiyor umarım bu sorun çözülür başka bi dileğim yok ama pk gözükmüyor neyse.
   
 3. ProMaster

  ProMaster rank8

  Kayıt:
  11 Ağustos 2011
  Mesajlar:
  49
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  evet silinebilir ama o kadar konun silinmesi heralde aylarini alir yonetimin :lol: :P
   
 4. mrtcnt

  mrtcnt rank8

  Kayıt:
  22 Haziran 2008
  Mesajlar:
  686
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Konum
  haklısın arkadaşım. zaten forumdaki konuların yarısı ölü konular sadece takaslar değil ve hiç bir yönetici birşey yapmıyor bu konuda. gereğinden fazla ana başlık var forumda.