En son 9-10 yıl önce girdiğim hesabıma ulaşmak istedim. ID, email, ad ve soyadı biliyorum fakat şifre ve gizli soruyu unutmuşum. Şifreyi sıfırlamam için gizli soru istiyor. Haliyle sıfırlayamıyorum. Ayrıca bir sorunum daha var. ID bul kısmında email ve ad soyadı yazınca ID'mi gösteriyor fakat send email dediğimde "bu email sistemde mevcut değil veya doğrulanmadı" diyor. Email kayıtlı değil diyor fakat email'e bağlı olan ID'mi gösteriyor. Nasıl iş anlamadım. Live Support da bulamadım. Sadece SSS gibi kısımlar var. Hesaba nasıl ulaşabilirim? Hiç ban yemedim.

Edit: Gizli sorunun cevabını buldum. Cevabı bulmamla unuttuğum ortaokuldaki hayallerimi hatırladım :D. Konuyu silemiyorum. Silerseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Takımı
Besiktas
Silmeye gerek yok bir anı olarak kalsın burada.Bu arada bulmana sevindim iyi oyunlar :muck:

Teşekkürler. Character'i buldum ama üstünde item falan kalmamış. Önce çalındı falan sandım ama birkaç kişiye sordum. Server'lar birleşince itemler de puf olmuş. Forum kısmından bakınca server'da 8 karakter görünüyor ama oyuna girince 4 görünüyor. Her giriş çıkışımda 30 dk beklemekten sıkıldım. Silkroad R indirdim onda takılıyorum şimdi.

Yukarı Alt