Sitede Bazı kullanıcılar mesaj yoluyla istiyor karşılığında ise 50 silk fln diolar doğrumu acaba bir zararı olurmu

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
e-pin işi risklidir siz alır verirsiniz karşı taraf bu epinler kullanılmış der açıp içini bakamazsınız ki bu bağlamda devreye 15 TL ile biz giriyoruz sorunsuz ve güvenli alışveriş için ^^

sende kullanmiş olduğun yüklemiş oldğun silk şifresi (epin) varmi
eğer bana gönderirsen kullanmiş olduğun epinleri her 200 silk lik kullanilmiş epin için size 50 silk kullanilmamiş epin wericem
bugun bana boyle bir mesaj geldi bu sitedeki bir uyeden ne iş????

evet arkadaşlar ben istedim ortada idda meselesi var . bir arkadaşla iddaya girdik en fazla kim epin toplucak diye iddaa baya büyük kazanan büyük bir ödül kazanacak onun için bana yardim etmek isterseniz iddayi kazanmami sitiosaniz bana gönderin pls

klasik hikaye, bizde lise yıllarında teklifler alır teklifler verirdik olmazsa iddia için derdik yada derlerdi. en bariz yalandır:)

kaos77 demiş ki:
klasik hikaye, bizde lise yıllarında teklifler alır teklifler verirdik olmazsa iddia için derdik yada derlerdi. en bariz yalandır:)
tamam sen ölse biliyorsan öledir yorum yapmiyorum kimsedende istmiorum

ne iddası ya silkroadda geçen hafta bug vardı kullanılmış e-pinler tekrar kullanılabiliyordu.eski e pin şifreleriyle tekrar silk yüklüyordu herkez (erkom bilgisayardan bazı epinler) idda filan yok adam silkleri topluyor sizden sizede 50 silk weriyor işte.Çıkarcılık kötü bir şey SWATCH

Swatch demiş ki:
evet arkadaşlar ben istedim ortada idda meselesi var . bir arkadaşla iddaya girdik en fazla kim epin toplucak diye iddaa baya büyük kazanan büyük bir ödül kazanacak onun için bana yardim etmek isterseniz iddayi kazanmami sitiosaniz bana gönderin pls

:lol: :lol: :lol: :lol: Çok güldüm yaa :lol: Demek iddiaa. Doğrusunu söylesene arkadaşım, kullanılmış e-pinler ile tekrar silk yükleniyor desene.. İnsanları Saf yerine koyup aslında kendin o duruma düşmek ne kadar acı olsa gerek :think:

Yukarı Alt