1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Eşini intikam için evden uzaklaştırmış


 1. Lampard_08

  Lampard_08 rank8

  Kayıt:
  4 Mart 2009
  Mesajlar:
  1.177
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  >>> ÖSS <<< ZEDEEEE :@:@
  Eşi Sulhi Aksüt'ün 6 ay evden uzaklaştırılmasının ardından kadın dayanışması çıktı.

  - Resim Silinmiş.

  Eşi Sulhi Aksüt'e boşanma davası açan Sibel Can, ilginç açıklamalar yapmaya devam ediyor. Can, "Sulhi ile Yaşar Nuri Öztürk iyi arkadaşlar. Yaşar Hoca eşi Canan Hanım'ı 6 ay evden uzaklaştırdı. Aynısını ben ona yaptım" dedi.

  'Daha fazla yürütemezdim'

  "Sulhi'yi çok sevdim" diyen Sibel Can, "Sulhi'yi hala da seviyorum. Çocuğumun babası ama çok biriktirdim, biriktirdim, daha fazla yürütemeyeceğimi anladım. Boşanma kararını bir yıl önce aldım" dedi. Can, Aksüt'ün çocuklarına asla kötü davranmadığını, ancak eşi için evden 6 ay uzaklaştırma cezası aldırmasının başka nedenleri olduğunu, bunu Aksüt'ün de çok iyi bildiğini söyledi. Herşeyi organize eden Sulhi'ydi Sibel Can, şunları söyledi: "Sulhi ile Yaşar Nuri Öztürk çok iyi arkadaşlar. Hatırlarsanız Yaşar Nuri Öztürk'in, eşi Canan Öztürk'ü danışmanı ile aldattığı iddia edilmişti. Kadıncağız da bunları basmıştı. Aldatılan, mağdur olan Canan Hanım, 6 ay evden uzaklaştırıldı. Bütün bunları avukatlarla organize eden Sulhi'ydi. Şimdi ben ona aynısını yaptım. Kezban Hatemi ile birlikte onu evden uzaklaştırdım. Böyle bir karar çıkarttırmamın tek sebebi budur. Canan Hanım'ın intikamını ben aldım."

  6 AY UZAKLAŞTIRMA

  Hürriyet'in haberine göre; Beykoz Aile Mahkemesi'ne başvuran Yaşar Nuri Öztürk, eşi Canan Öztürk tarafından şiddete maruz kaldığını ve can güvenliğinin olmadığını iddia etmişti. Mahkeme, Canan Öztürk'e 6 ay süreyle evden uzaklaştırma cezası verdi.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. destiny

  destiny rank8

  Kayıt:
  27 Nisan 2008
  Mesajlar:
  5.977
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Okulmu bu uzaklaştırma falan yok bari disipline falan yollasaydı.